Kız Çocuk Külot modelleri

, 141 ürün bulduk!
OUTLET Seçenekler
102,14 TL

  Kız Çocuk Külot

  Her çocuk kendince özeldir. Çocuklar bizim için hayati önem taşır ve onların her şeyinde temel özeni göstermek şarttır. Dikkat edilmesi gereken en temel durumların başında da iç giyimleri gelir. İç giyim ürünleri içinde kız çocuk külot majör bir üründür. Zira kız çocuklarının ileride sağlıklı bir birey olabilmesi belli temel noktalarında da hijyen ve temizliğin sağlanması son derece önemlidir.

  Kız çocuklarına külot alırken bilinmesi gereken en temel husus kullanılan malzemedir. Kesinlikle ürün kanserojen madde içermemeli, çocukta alerji, tahriş, kaşıntı gibi sorunlara yol açmamalı ve bedenini sıkmamalıdır. O yüzden seçim yaparken son derece özel önem göstermek gerekir.

  Beden olarak bakıldığında 0 ile 7 beden arasında 0-1, 2-3, 4-5,6-7,8-9,10-11 gibi 15 yaşına kadar çocuk külotları mevcuttur.

  Renk olarak ise ağırlıklı renk beyaz olmakla beraber bunun dışında da değişik renkler karşımıza çıkmaktadır. Sarı, pembe, kırmızı turuncu en sık karşımıza çıkan renklerdir.

  Yine kız çocuk külot ürünleri içinde, taşlı, fırfırlı, dantelli, desenli, kenarı biyeli, çizgili farklı desenler çok değişik külotlara rastlıyoruz.

  Şort tipinde olanlar olduğu gibi, uzun boyda ( paçalı) ya da daha kısa olan (slim) ürünlerde kız çocuklarının bu ürünlerinde görülebiliyor.

  Yani ürün gamı oldukça geniş. Tüm bu ürünlerde fiyatlar ise ürünün özelliğine göre, markasına, kullanılan malzemeye göre değişiklikler göstermektedir.