Kız Çocuk Body

Kız çocuk body çeşitleri ile çocuklarınız her zaman rahat etsin... Gün içinde sürekli hareket halinde olan çocukların bel ve sırt kısımlarının açılmasını engellemek için çıtçıtlı bodylerden kullanmaları gerekir. Eğilme, kalkma durumlarında açılma olmadan rahat hareket etmeyi sağlayan bu iç giyim ürünleri, özel kumaşlar ile hazırlanıp satışa sunulmaktadır.

Bodyler her mevsim kullanılmaya elverişlidir. Bu nedenle ince askılı, kalın askılı, kısa kollu, yarım kollu ve uzun kollu modelleri vardır. Kol uzunluğuna göre modellerin dışında yuvarlak yaka, V yaka, boğazlı ve balıkçı yaka olarak da kız çocuk body modelleri kullanılıyor. Renk olarak yetişkinlerin bodyleri gibi siyah, beyaz, krem rengin yanında çocukların renkli hayal dünyalarına uygun canlı renklerde bodyler de mevcuttur. Günlük olarak tercih edilebilen bu giyim ürünleri spor yaparken ya da okulda da çocukların rahatı için kullanılabilir.

Kız çocukları için bodyler, kışın sıcak tutan, yazın nem emen özellikte olmalıdır. Bu özellikler çocukların hava durumundan en az şekilde etkilenmesini sağlar. Siz yanında yokken sizin yerinize terlemesini önleyecek ya da ısınmasını sağlayacak çocuk bodylerini renk ve model seçenekleri ile sitemizde bulabilirsiniz. Kaliteli markaların ürünlerine yer verilen icgiyimozel.com 'dan satın alacağınız ürünler ile çocuğunuzu mevsimlerin olumsuz etkilerinden koruyabilirsiniz. Ürün çeşitlerimizi merak ediyorsanız, daha fazla zaman kaybetmeden çocuğunuzun beden ölçülerine göre arama yapıp size en uygun ürünlerimizi incelemeye başlayabilirsiniz.