NBB Garson Boy (genç Kız İçin) Penye Sütyen 1114

NBB Garson Boy (genç Kız İçin) Penye Sütyen 1114

2019 NBB Kız Çocuk İç Giyimi

23.05 TL   %31
15.90 TL
Sepete Ekle
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün
NBB 2019 Koleksiyon: NBB Garson Boy (genç Kız İçin) Penye Sütyen 1114
Genç Kız Sütyenleri veçocuk sütyenleri antibakteriyel özelliğe sahiptir ve bu sütyenler, genç kızların sağlığını korur. En yenigenç kız çocuk sütyen modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

NBB Garson Boy (genç Kız İçin) Penye Sütyen 1114

Genç Kız & Çocuk sütyenleri, göğüs yapısının doğru gelişimi için göğüsleri sıkmadan sarar ve destekler. NBB genç kız & çocuk sütyen, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle NBB Garson Boy (genç Kız İçin) Penye Sütyen 1114 modeli, kız çocuklar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. NBB iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

Standart bedenleri mevcut olan NBB Garson Boy (genç Kız İçin) Penye Sütyen 1114, Beyaz renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.

NBB 1114 Kız Çocuk İç Giyimi tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. NBB Garson Boy (genç Kız İçin) Penye Sütyen 1114 ürünü faturada "NBB 1114" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.