Erkek Deniz Şortu

, 18 ürün bulduk!

Erkek Deniz Şortu

Erkek Şort, sörfçü şortlarından yüzücü şortlarına, uzun şortlardan, vücudu saran kısa ve orta boy şortlara kadar çok geniş yelpaze, desen ve boyda üretilmektedir. Slip mayo ile işim olmaz diyenlerdenseniz, seçeceğiniz şortlar ile şıklığın ve konforun keyfine varacağınızdan eminiz.

Desenli, düz, baskılı, çizgili gibi karşımıza çok değişik seçenekler çıkabiliyor. Her yaşa her zevke hitap eden bir ürün de bulabilmek elbette mümkün.

Bel kısmı lastikli ya da bağcıklı olan modeller ile erkeklerin tüm güzelliği ortaya çıkıyor ve deniz kenarında da erkekler kadınların bakışlarını üzerlerine çevirebiliyor.

Her şeyin olduğu gibi denize girmenin de bir adabı var. Gündelik giysiler ile ister kadın, ister erkek olsun girmenin olanağı yok.

Nitekim diğer pek çok ürün de olduğu gibi burada da bir ayrışma yaşanıyor ve kadın giyiminde mayo ve bikini var iken erkek giyiminde denize girerken, sörf yaparken, güneşlenir iken deniz şortu adı verilen özel kumaştan yapılan şortlar karşımıza çıkıyor ve son yıllarda bu ürünler modanın ana esintilerinden izler taşıdığından oldukça gösterişli bir biçimde karşımıza çıkıyorlar.

Bu ürünlere baktığımızda yani deniz şortu olarak karşımıza çıkan ürünlerde ürünün kullanım yerine uygun olarak kısa ya da uzun boyda olan şortlar karşımıza çıkıyor

Beden olarak bakıldığında karşımıza çıkan temel bedenler şunlar: S, M, L, XL, XXL. Renk konusunda söylenebilecek tek bir şey var. O da tam bir cümbüş ve aklınıza ne gelirse o renk var. Fosforlu renkler de dahil olmak üzere.

Fiyatlar ise kullanım amacına, markasına, kullanılan malzemeye bağlı olarak değişiyor.