Erkek Mayo

, 13 ürün bulduk!

Erkek Mayo

Erkek mayo her erkeğin gardolabında olması gereken giyim ürünlerinden birisidir. Yazlık bölgelerde yaşayan ya da yaz tatilinde deniz kenarına giden erkeklerin daha fazla ihtiyacı olan bu mayolar her zevke ve stile uygun olarak desenlendirilip renklendiriliyor. Markasına göre kumaş özellikleri de değişen erkek mayolarının seçiminde mutlaka kumaş özelliklerinin göz önüne alınması gerekir.

Deniz ve havuzda yüzerken kullanılan erkek mayoları normal giyim ürünlerine göre daha farklı kumaşlardan üretilmelidir. Özel mayo kumaşından üretilmesi gereken bu ürünlerin yüksek su itme gücü, antibakteriyel özelliği ve esnek yapısı olmalıdır. Bu özelliklerden esneklik özellikle dar kesimli mayolar için daha yüksek olmalıdır.

Tıpkı iç giyim ürünlerinde olduğu gibi erkek mayo modelleri konusunda da tarza göre seçim yapılabilir. Klasiklikten hoşlanan erkekler için slip mayo modelleri, spor giyimden hoşlanan erkekler içinse boxer mayo modelleri idealdir. Mayoların rahat kullanılması için bacak kısımlarının çok dar ya da çok bol olmaması gerekir. Dar bacak oyuntuları yüzme sırasında sürtünmeye neden olabilir. Bol bacak oyuntuları ise yine yüzme sırasında suyun mayo içine girmesine ve kişinin rahatsız olmasına neden olabilir. Bunun için kişinin mutlaka beden ölçüsüne uygun mayoları tercih etmesi gerekir.

Zevkinize ve beden ölçünüze uygun erkek mayo çeşitlerine içgiyimozel.com adresinden ulaşabilirsiniz. Birbirinden farklı markaların trend erkek mayolarını uygun fiyatlar ve online alışveriş imkanı ile satın alıp yeni deniz kıyafetleriniz ile tüm ilgiyi üzerinize çekebilirsiniz.