Bluz

, 36 model bulduk!

Bluz

Rahatlığını ön planda tutarak şıklığı yakalamak isteyen bayanlar için bluz modelleri idealdir. Günlük kullanım içn uygun modellerin yanı sıra özel günler ya da geceler için de farklı modelleri vardır. Renk ve desen alternatiflerinin de geniş olduğu bayan bluzları, her beden ölçüsüne uygun olarak tasarlanıp satışa sunulmaktadır.

Bayan bluz modelleri rahatlıklarından dolayı günlük hayatta sıkça kullanılır. Mevsime göre uzun ya da kısa kollu olabilirler. Genel olarak ince yapılı kumaşlar ile hazırlanan bluzlar, etek, pantolon gibi alt giyim parçalarının hepsi ile uyumlu şekilde kombin edilebilir. Günlük hayatın dışında iş hayatında da şık bluz modellerinin yeri büyüktür. Kesim olarak gömleklere benzeyen bluzların omuz dekolteli, derin göğüs dekolteli ya da pencereli modelleri iş yerlerinde kullanılmak için idealdir.

Bluzlar, hafif bol kesimli üst giyim parçalarıdır. Bu nedenle ince yapılı kumaşlar ile tasarlanmaları gerekir. Sağlıklı bir cilt için yazın terleme yapmayan kışın da gözeneklerin hava almasını sağlayan kumaşların kullanılması gerekir. Bunun için beğendiğiniz bir bluzu satın almadan önce mutlaka etkiketindeki kumaş özelliklerine göz atmanızı tavsiye ederiz.

İç Giyim Özel online satış sitesinde zevkinize ve giyim tarzınıza uygun bluz modeli ve çeşitlerini tek bir arama ile bulabilirsiniz. Birden fazla markanın birbirine benzer ürünlerini tek bir sayfada bulabilir, kısa sürede çok sayıda ürünü inceleyerek kendiniz için en doğru seçimi yapabilirsiniz.