Tulum

, 6 ürün bulduk!

Tulum

Son yılların en gözde ürünleri arasında tulum geliyor. Tulumlar tabiri caiz ise kadınların yaşamına bir girdi tam girdi ve bu moda bir süre daha devam edecek gibi görünüyor. Zira dünya çapında yapılan moda haftalarında birçok modacının tulumlara koleksiyonlarında yer verildiği görülüyor.

Tulum pantolon ve elbise her ikisini de seven elbisenin feminenliğini, pantolonun rahatlığını seven her yaştan kadına hitap ediyor o yüzden de 90’lı yıllarda çok moda olan bu giysiler gündelik yaşamlarımızda çok özel bir yer kaplar hale geldi.

Üstelik kış, yaz ve baharlarda rahatlıkla kullanılabilen ürünler. Sezonun ana trendlerinden yola çıkarak hazırlanan tulumlarda karşımıza çıkan modeller arasında kruvaze olanlar, puantiyeli olanlar hemen dikkat çekiyor. Elbette birkaç sezondur süregelen çiçek desenleri de görmek mümkün.

Ama özellikle yaz sezonu göz önüne alındığında sadece uzun tulumlara değil mini boyda şortlu tarzda olanlara da sıkça rastlanıyor.

Kol olarak bakıldığında tek kollu, kısa kollu, uzun kollu, kolsuz, straplez olanlar var. Kumaş olarak bakıldığında ise mevsimine göre değişmekle beraber sezonun ana akımları göz önüne alındığında süet, kadife, deri kış sezonunda karşımıza çıkan, yaz sezonunda poplin, penye gibi kumaşlar ağırlık kazanıyor.

Beden olarak ise S, M, L, XL sürekli olarak karşımıza çıkanlar ama bunun dışında XS, XXL gibi bedenlere kimi markalarda denk gelinebiliyor.

Fiyatlar ise markasına, ürünün modeline ve özelliğine göre değişiklikler arz ediyor.