Mini Şort

Bazı kadınlar benzersiz ve eşsiz olmayı diğer kadınlara nazaran daha bir önemser ve bunu her alanda gösterir. İşte bu kadınların iç giyimlerinde de belli başlı en temel özellik diğer kadınlar gibi giyinmemelidir. Klişeleri, şablonları bozarlar.

Yine bazı kadınlar diğer kadınlara göre rahatlarına daha çok önem verir ki, özellikle bu her iki kadın grubunda en çok tercih edilen alt giyim ürünü olarak karşımıza mini şort çıkıyor.

Mini şortlar kadınların özel günlerinde de tercih ettiği ürünlerden olup, özellikle böyle günlerde kadınlara büyük bir konfor sağlıyorlar. Kimi zaman bu dönemlerde diğer külotlar ile bu dönemi aşırı zorlu geçen kadınlar bu ürünleri kendilerini iyi hissetmek için tercih ediyorlar.

Burada da kadınların beğenilerine ve zevklerine uygun olarak çok ünlü markaların çok özel ürünleri bulunuyor. Ev içinde de rahatlıkla üzerine bir penye bluz giyerek rahatlıkla kullanılabilecek olan şortlar siyahi beyaz gibi tek renk olabildiği gibi, değişik desenlerde de karşımıza çıkıyor.

Bu ürünlerin malzemesi temelde pamuk gibi doğal materyaller. Bu yüzden de kadının genital bölgesinde herhangi bir soruna yol açmadan rahatça kullanılabiliyorlar. Kimi modellerde kenarı dantelli olanlara da, kot görünümlü olanlara da denk gelmek mümkün.

Elastan maddesi de içeren mini şortlara erkek iç giyiminden esinlenerek boxer adı da verilebiliyor. Fiyat olarak ise ürünün içindeki malzemeye, modele ve üretici firmanın fiyat politikasına göre rakamlar değişiyor.