Şort Takım Kadın Pijama

, 352 model bulduk!

    Şort Takım Kadın Pijama

    Pijamalar, rahat etmeyi sağlayan giyim ürünleridir. Genelde uyku öncesinde giyilen bu giyim ürünleri, bazen ev içinde de rahatlığı sağlamak için tercih edilebilir. Bayan pijama takımları içinde en fazla tercih edilenlerden bir tanesi şortlu takım pijamalardır. Daha çok ilkbahar, sonbahar ve yaz aylarında kullanılan bu takımlar, her beden ölçüsünde üretilmektedir.

    Şort takım bayan pijama satın almadan önce kalitesinden ve sağlıklı oluşundan emin olmak gerekir. Ürünlerin üzerinde yazan kumaş özelliklerine bakıldığında nem emen, renklerinde solma olmayan ve gözenekli yapısı olan kumaşların seçilmesi gerekir. Bu tür özellikler genelde pamuklu kumaşlarda mevcuttur. Tamamen pamuklu olmasa bile kumaş özelliğinde pamuklu kumaş oranı yüksek olan kumaşların seçilmesi gerekir. Bazı modellerin şort bitişlerinde lastiklere yer verilir. Bu modellerin seçiminde lastiklerin de esnekliğine dikkat edilmeli, çok fazla sıkan lastikli modeller tercih edilmemelidir.

    Yeni bir şortlu pijama takımı satın aldıktan sonra mutlaka üzerinde yazan yıkama talimatlarına uygun temizliğinin yapılması gerekir. Su ısı derecesinin yüksek olması renklerde solmaya neden olabileceği gibi ürünlerin kumaş özelliklerine de zarar verebilir. Bu nedenle her zaman etiket üzerinde yazan ısıda pijama takımlarının temizlenmesi ve saklama koşullarına uygun şekilde saklanması gerekir.

    Şortlu pijama takımları, farklı renk, desen ve model seçenekleri ile icgiyimozel.com adresinde yer almaktadır. Birbirinden özel ve benzersiz bu takımlardan hoşunuza gidenleri satın alıp hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Beğenerek satın aldığınız bu takımlar ile hem daha rahat bir uyku uyuyabilir, hem de uyurken bile şıklığınızdan ödün vermeyebilirsiniz.