Kısa Kollu Pijama Takımları

, 578 model bulduk!

    Kısa Kollu Pijama Takımları

    Kısa kollu pijama takımları yaz ve bahar aylarında ya da kışın sıcak evlerde tercih edilen pijamalardır. Kol uzunluğu pijama modeline göre değişiklik gösteren bu ürünlerin alt kombinlerinde paçalar kısa ya da uzun olabilir. Yazlık pijama takımlarında genel olarak paçalar da kısadır ve takım üzerindeki desenler, renkler yaza uygundur. Kışlık modellerde ise desen ve renkler kışa uygun, alt parça uzunluğu ise ayak bileğindedir.

    Pijama seçiminde ilk dikkat edilmesi gereken nokta kumaş türüdür. Tamamen pamuklu kumaş ile üretilen ya da yoğunluğu pamuklu kumaş olan pijama takımları, daha rahat bir uyku sağlayacaktır. Hem yazlık, hem kışlık kısa kollu pijama takımı modelleri için uygun kumaş türüdür. Genel olarak 30-40 derece ısıda yıkanması gerekir. Leke tutmaz özellikli olduğu için pamuklu kumaşların daha yüksek ısıda yıkanmasına zaten gerek yoktur.

    Üzeri kısa kollu olan pijama takımlarının alt parçası genelde hafif kısa paçalı taytlar ya da kısa şortlardır. Her iki pijama altı çeşidi ile de kısa kollular uyumludur. Model olarak üst parçada dantel, tül ya da daha başka detaylar var ise alt parçada da benzer detaylar vardır. Bu detaylar takımın tam bir kombin oluşturabilmesi için önemlidir.

    Geniş pijama takımı kategorisine sahip İç Giyim Özel online alışveriş sitemizde birbirinden özel ve hoş kısa kollu pijama takımlarını da bulabilirsiniz. Her yaş ve her zevke uygun pijama takımlarından kendinize en uygun modeli bulup kısa zaman içinde yepyeni bir pijama takımına sahip olabilirsiniz.