Tüm ürünlerde haftasonu özel Anında %10 İndirim

Kısa Kollu Pijama Takımları

, 558 model bulduk!

  Kısa Kollu Pijama Takımları Modelleri ve Fİyatları

  Kısa kollu pijama takımları genel olarak çeşitli markalarda son derece farklı modellerde yer alır. Özel olarak da yaz ayları için son derece rahat bir şekilde tercih edebileceğiniz kısa kollu pijama takımları tercihi yapmak ve bu tercihi yaparken hem şık hem de rahat olmaya özen göstermek son derece büyük bir önem taşır. Bu sebepten dolayı da kısa kollu pijama modelleri ile ilgili bilgi edinmek ve bütün kısa kollu pijama çeşitleri hakkında fikir sahibi olmak son derece büyük bir önem taşır.

  Kısa Kollu Pijama Takımı Nasıl Seçilir?

  Kısa kollu pijama takımı nasıl seçilir konusu ile ilgili olarak en başta karar vermeniz gereken şey her zaman için tercih edeceğiniz pijamanın kumaşı olmalıdır. Bu konuda bir netliğe varmak her zaman için çok önemlidir. Genel olarak fantezi bir model tercihinde kumaş özellikleri de değişkenlik gösterecektir. Aynı zamanda model olarak da son derece farklı olacaktır.

  Kısa kollu ya da kolsuz bir pijama tercihinde bulunacak olan bir kişi kendi vücut tipine uygun bir tercihte de bulunmak durumdadır. Neden diye soracak olursanız çünkü vücut yapınız için size uygun olan ve olmayan modelde kesimler vardır. Vücudunuzun hatları ne kadar düzgün olursa olsun bazı modeller size uygun olmayabilir. Bazı modeller ise sizin için kelimenin tam anlamıyla biçilmiş kaftan olacaktır.

  Kısa kollu pijama tercihi yaparken aynı zamanda pijamanın renk ve deseninin de ne kadar büyük bir önem taşıdığını hiçbir zaman için aklınızdan çıkartmamakta fayda vardır. Çünkü uyurken de şıklık çok önemlidir ama bu noktada biraz daha farklı durumların da işin içine girdiğini belirtmek durumundayız. Renkler insanlar üzerinde son derece güçlü bir etki yaratır ve tam olarak da bu sebepten dolayı uyumak için giymeyi tercih edeceğiniz bir pijamanın biraz daha soft renkleri olsa hiç de fena olmaz. Ya da bebe mavisi veya da pembe ve tonları son derece güzel ve zevkli tercihler olabilir.

  Kısa Kollu Pijama Takımı Beden Nasıl Ölçülür?

  Kısa kollu pijama takım beden nasıl ölçülür diye de pijama seçimi yaparken sormakta çok büyük bir fayda var. Neden derseniz pijama kalıbının dar ya da bol olması markalar arasında farklılık yaratabilir. Bu sebeple de bir mezura ile basen genişliğinizle göğüs ölçülerinizi almakta fayda vardır.

  En İyi Kısa Kollu Pijama Markaları

  En iyi kısa kollu pijama markaları olarak en başta Bone Club, İnci, jar Pierre ve  Derya Kurşun gibi bir takım farklı markalar söz konusu olabilir. Ayrıca sadece kadın değil erkek için de pek çok seçeneğin mevcut olduğu; Öztaş, Bone Club ya da Kaplan gibi de markalar tercih edilebilir icgiyimozel.com’dan aradığınız modeli bulabilirsiniz.

   

  Kısa kollu pijama takımları yaz ve bahar aylarında ya da kışın sıcak evlerde tercih edilen pijamalardır. Kol uzunluğu pijama modeline göre değişiklik gösteren bu ürünlerin alt kombinlerinde paçalar kısa ya da uzun olabilir. Yazlık pijama takımlarında genel olarak paçalar da kısadır ve takım üzerindeki desenler, renkler yaza uygundur. Kışlık modellerde ise desen ve renkler kışa uygun, alt parça uzunluğu ise ayak bileğindedir.

  Pijama seçiminde ilk dikkat edilmesi gereken nokta kumaş türüdür. Tamamen pamuklu kumaş ile üretilen ya da yoğunluğu pamuklu kumaş olan pijama takımları, daha rahat bir uyku sağlayacaktır. Hem yazlık, hem kışlık kısa kollu pijama takımı modelleri için uygun kumaş türüdür. Genel olarak 30-40 derece ısıda yıkanması gerekir. Leke tutmaz özellikli olduğu için pamuklu kumaşların daha yüksek ısıda yıkanmasına zaten gerek yoktur.

  Üzeri kısa kollu olan pijama takımlarının alt parçası genelde hafif kısa paçalı taytlar ya da kısa şortlardır. Her iki pijama altı çeşidi ile de kısa kollular uyumludur. Model olarak üst parçada dantel, tül ya da daha başka detaylar var ise alt parçada da benzer detaylar vardır. Bu detaylar takımın tam bir kombin oluşturabilmesi için önemlidir.

  Geniş pijama takımı kategorisine sahip İç Giyim Özel online alışveriş sitemizde birbirinden özel ve hoş kısa kollu pijama takımlarını da bulabilirsiniz. Her yaş ve her zevke uygun pijama takımlarından kendinize en uygun modeli bulup kısa zaman içinde yepyeni bir pijama takımına sahip olabilirsiniz.