Kaşkorse modelleri

, 70 ürün bulduk!
OUTLET Seçenekler
149,21 TL
OUTLET Seçenekler
139,31 TL
OUTLET Seçenekler
149,21 TL
OUTLET Seçenekler
184,59 TL

  Kaşkorse Modelleri ve Fiyatları

   Kaşkorse ürünler Özellikle kumaş türünden kaynaklı olarak bu ismi almaktadır. Enini uzayan çizgi görünüme sahip olan kumaş türünde verilen bir isimdir. 3 iğneyle örülen kaç Kaşkorse kumaşlar kalın yapısı ve sıcak tutmaz ayla kışlık kıyafetlerde sıklıkla kullanılmaktadır. Özellikle bu ürün atlettir çok fazla kullanılmaktadır.

  Kaşkorse kumaşlar doğal olan kumaşlardır. Doğal hammaddesi saatlerinde sağlıklı ve kullanışlıdır. 3 iğneli üretilmesi sağlamak adına da çok şey katmaktadır. Sadece giyim üzerine değil ev tekstili üzerine de çok ciddi boyutta kullanılan bir kumaş olarak karşımıza çıkmaktadır. Kaşkorse olarak üretilen ürünlere baktığımız zaman özellikle atletler külotlar alt üst takımlar karşımıza çıkmaktadır. Aynı zamanda bu ürün doğal bir ürün olarak da karşımıza çıkmaktadır.

   Kaşkorse Atlet

  Kaşkorse ürünler kadınlar ve erkekler tarafından tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Atlet özellik ve iç giyim bak olarak baktığımız zaman çok tercih edilen bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. İç giyim ile alakalı olarak bu ürün İnternet sitemizden kolaylıkla temin edebilirsiniz. İnternet sitemizde sadece kaş korse ile ilgili olan kumaşları değil aynı zamanda birçok ürünü bulabilirsiniz. İç giyim günümüzde çok fazla talep gören ürünler arasında yer almaktadır. Eskiden standart ve belli başlı ürünler olmasına rağmen şu anda çok çeşit bulunan ve çok tarz olan ürünler bulunmaktadır. İç giyim hem kişinin keyfine zevkine hem de rahatlığına göre hareket etmesi gereken bir üründür.

   Kaşkorse Fiyatları

   Kaşkorse fiyatları alacağınız ürünün marka ve modeline göre değişkenlik gösterecektir. Bu sebepten kaynaklı olarak net bir fiyat bilgisi vermek doğru olmayacaktır. İnternet sitesi üzerinden özellikle birçok marka modelin birçok ürünü görmeniz mümkündür. Ve birçok fiyat yelpazesinde bulunmaktadır. Kaş korse fiyatları tabii ki kalite kalite değişkenlik gösterecektir. İnternet sitemiz üzerinden vereceğiniz alışverişler hem kaliteli ürünler almanıza hem de daha uygun fiyata almanıza fayda sağlayacaktır.

   İç giyim ile alakalı olarak birçok ürünü internet sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz. İç giyim ile alakalı olarak değişim ve İade şansı olmadığı için internet üzerinden kendi bedeninize uygun bedenine bakabilirsiniz bu nokta genel olarak baktığımız zaman kişinin ölçülerine uygun bedenler belirtilmektedir. Siz de bu ölçütlere bakarak kendiniz için uygun bir beden sipariş verebilirsiniz. Hijyen noktasında özellikle kişinin sıkıntı yaşamaması adına bu tarz bir uygulama her iç giyim mağazasında bulunmaktadır.

   İç Giyim ile alakalı olarak gerek alt beden gerek ise üst beden ile alakalı olarak hijyenin sağlanması çok önemlidir. Internet üzerinden yapacağınız alışverişlerde kesinlikle gizliliğe önem verilmektedir. Ve de kargo paketi dıştan görünmeyecek şekilde hazırlanmaktadır. İnternet sitemizden kocanız alışverişler çeşitli güvenlik önlemleri alınarak ayrıca koruma altına alınmıştır. Bu anlamda herhangi bir tereddüt yaşamanıza gerek bulunmadan gönül rahatlığıyla internet üzerinden alışveriş yapabilirsiniz.

  Kaşkorse birçoğumuzun adını duyduğu, kulak aşinası olduğu ama çok da tam nedir bilemediği bir sözcük olabilir.

  En basit biçimde ifade etmek gerekirse özel bir örgü tekniği ile kumaş biçimidir ve genellikle karşımıza her iki tarafı boyuna olan çizgiler olarak çıkar. Pek çok yerde kullanılan kaşkorseler atlet üretiminde de sıklıkla hem kadınlarda, hem de erkeklerde çıkıyor. Ribanadan biraz daha farklıdır.

  Atlet kumaşları içinde belki de en sağlıklı olan yapılar arasındadır zira cildin nefes almasını, terlemesini önlemesinde çok daha büyük etkisi olan bir malzemedir.

  Yine ürün olarak hem kış hem yaz güvenle her yaşta hiçbir endişe duymadan rahatlıkla giyilebilir. Kadınlar için yapılanlarında karşımıza çıkan temel bedenler şunlar: 36,38,40,42, 44, 46,48 ve 50. Görüldüğü üzere skala oldukça geniş ve her bedene uygun bir ürün bulmak kolayca mümkün.

  Kaşkorse atlet olarak bayanlarda karşımıza çıkan modellerden bazıları ise şunlar: Kısa kollu, dantelli, ince saten askılı, biyeli, gipürlü, kalın askılı, leopar desenli, elastan, koton içerikli olanlar, V yaka olanlar en sık görülen modeller

  Renk olarak her ne kadar beyaz ağırlıklı olsa da siyah, kırmızı, mavi gibi değişik renk seçenekleri de karşımıza çıkıyor. Yani her zevke hitap edecek bir ürün mutlaka bulunabiliyor.

  Ürün fiyatları ise markasına, kullanılan malzemeye, modeline göre değişiklikler taşıyor ama rakamlar her bütçeye uyabilecek yeterlilikte.