Kaşkorse

, 75 model bulduk!

  Kaşkorse

  Kaşkorse birçoğumuzun adını duyduğu, kulak aşinası olduğu ama çok da tam nedir bilemediği bir sözcük olabilir.

  En basit biçimde ifade etmek gerekirse özel bir örgü tekniği ile kumaş biçimidir ve genellikle karşımıza her iki tarafı boyuna olan çizgiler olarak çıkar. Pek çok yerde kullanılan kaşkorseler atlet üretiminde de sıklıkla hem kadınlarda, hem de erkeklerde çıkıyor. Ribanadan biraz daha farklıdır.

  Atlet kumaşları içinde belki de en sağlıklı olan yapılar arasındadır zira cildin nefes almasını, terlemesini önlemesinde çok daha büyük etkisi olan bir malzemedir.

  Yine ürün olarak hem kış hem yaz güvenle her yaşta hiçbir endişe duymadan rahatlıkla giyilebilir. Kadınlar için yapılanlarında karşımıza çıkan temel bedenler şunlar: 36,38,40,42, 44, 46,48 ve 50. Görüldüğü üzere skala oldukça geniş ve her bedene uygun bir ürün bulmak kolayca mümkün.

  Kaşkorse atlet olarak bayanlarda karşımıza çıkan modellerden bazıları ise şunlar: Kısa kollu, dantelli, ince saten askılı, biyeli, gipürlü, kalın askılı, leopar desenli, elastan, koton içerikli olanlar, V yaka olanlar en sık görülen modeller

  Renk olarak her ne kadar beyaz ağırlıklı olsa da siyah, kırmızı, mavi gibi değişik renk seçenekleri de karşımıza çıkıyor. Yani her zevke hitap edecek bir ürün mutlaka bulunabiliyor.

  Ürün fiyatları ise markasına, kullanılan malzemeye, modeline göre değişiklikler taşıyor ama rakamlar her bütçeye uyabilecek yeterlilikte.