Çift Kaplan Saten Askılı Atlet 220

Çift Kaplan Saten Askılı Atlet 220
Çift Kaplan 2017 Koleksiyonu: Çift Kaplan Saten Askılı Atlet 220

Bayanlar için her şeyin doğal ve sağlıklı olması en önemli konudur. Öyle ki bayanlar için üretilen Bayan Atletlerin bile doğal malzemeden üretilmesini isterler. Bu konuda sitemizde bulunan tüm Bayan Atletlerinde özellikle doğal lif kaynağı olan pamuk kullanılan ürünler tercih edilmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Bayan Atlet kategorisinde Kalın Askılı Atletlerini en uygun fiyata sunmaktayız.


%100 PAMUK

Çift Kaplan Kadın Beden Seçimi


Özellikle Çift Kaplan markasına ait Çift Kaplan Saten Askılı Atlet 220 ürünü Kalın Askılı Atleti özellikle yapısında bulunan doğal pamuk lifleri sayesinde hem vücuda hava aldıracak, terletmeyecek hem de sağlamlığı ile rahat hareket imkânı sağlayacaktır. Bayan Atlet kategorisinde Çift Kaplan markası bayanlar arasında oldukça beğenilen ve popüler olmuş bir markadır. Ayrıca Çift Kaplan Saten Askılı Atlet 220 Kalın Askılı Atlet modeli de sitemizde oldukça popüler olan bir üründür.

Ekru renk seçeneği\seçenekleri sunan Çift Kaplan Saten Askılı Atlet 220 için, Beden 40 - ÇK 46 bedenleri bulunmaktadır.Çift Kaplan 220 Bayan Atlet tam size/sevdiklerinize göre.

2017 Çift Kaplan Bayan Atlet

26.1 TL   %39
15,90 TL
Sepete Ekle
Bu üründeki Outlet Fırsat modelleri
Ekru-Beden 40 - ÇK 46
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün