Kalın Askılı Atlet

, 218 model bulduk!

    Kalın Askılı Atlet

    İç giyimde vazgeçilmeyen parçalardan birisidir atletler... Hem erkeklerin, hem kadınların severek kullandıkları bu üst giyim ürünlerinden kalın askılı atletler bayanların en çok tercih ettiği modellerdendir. Online iç giyim ürünü satan siteler ve iç giyim mağazalarından kalın askılı bayan atlet modellerine ulaşabilir, satın alabilirsiniz.

    Kalın askılı atlet modelleri kullanımı rahat modellerdir. İnce askılı ya da askısız atletlere göre daha rahat hareket etmeyi sağlar. Kışlık giyim ürünleri ya da uzun kollu mevsimlikler ile birlikte kullanılabilir. Askısız ya da ince askılı bluzlar ile kullanılması uygun değildir. Açık renkli mevsimlik bluzların altına yine açık renkli mümkünse bluz ile aynı renkte atletler seçilip kullanılmalıdır.

    Kalın askıları olan bayan atletleri kıyafet altından görünmediği için desensiz ve genelde klasik renklerde üretilir. Alt iç giyim ürünü olan külotlar ile uygun kombinlenebilmesi için zaman zaman dantel detayları ya da daha farklı aksesuar detaylarına yer verilir. Pamuklu kumaş türü ile üretilen atletler daha sağlıklı ürünlerdir. Tene direkt temas eden atletlerin özellikle sağlıklı olmasına dikkat edilmesi önemlidir. Satın alınan atletlerin uzun süre kullanılabilmesi için etiket üzerindeki özelliklere dikkat edilmesi gerekir.

    Kalın askılı bayan atlet modelleri spor giyim ile daha uyumludur. Bu nedenle külot kombinlenmesinde spor külotlar kullanılması gerekir. Her yaşta ve her beden ölçüsüne uygun bayan atletlerini icgiyimozel.com adresinde bulabilir, avantajlı alışveriş imkanı ile sahip olabilirsiniz.