Güpürlü Atlet

, 179 ürün bulduk!

Güpürlü Atlet

Güpürlü atlet, romantik bir tarzı yansıtır. İç giyiminde de şıklığı yakalamak isteyenler bu özel modelli atletleri tercih edebilir. Aynı tür güpürlü sütyen ve külotlar ile birlikte uyumlu şekilde kullanılabileceği gibi düz, sade sütyen takımları ile birlikte de kombinlenebilir.

Bayan güpürlü atlet modellerinin özellikleri göğüs bölgesindeki dantele benzer işlemeleridir. Bazı atletlerin tamamen göğüs kısmında yer alan güpürler, bazılarında sadece göğüs dekoltesinin küçük bir kısmında yer alır. Klasik atletlere göre daha romantik ve daha masum bir tarzı olan bu atletler, çeyizlik olarak da genç kızlar tarafından çok tercih ediliyor. Güpürlü atlet modelleri kendisi gibi güpürlü ya da dantelli külot modelleri ile kombinlenip yepyeni bir takım oluşturularak kullanılabilir.

Güpürlü bayan atletleri bazı hassas ciltlere alerji yapabilir. Aşırı hassas ciltlilerin direkt tene temas eden güpürleri olan atlet modellerini tercih etmemeleri gerekir. Bazı güpürlü atletler kendilerinden farklı kumaş özelliklerine sahiptir. Cildin nefes almasını engelleyen, terleten, teri üzerinde tutan ve vücudu sıkan kumaş türlerinden üretilen atletler cilde zarar verebileceği için kullanılmaması gerekir. Güpürlü iç giyim ürünlerinin temizliğinde de klasik, sade modellere göre daha hassas davranılması, mümkün olduğunca elde yıkanması gerekir.

İç giyim markalarının ürün kategorileri arasında geniş yer verdikleri güpürlü atlet modellerini farklı avantajlar ve indirimler ile icgiyimozel.com adresinden temin edebilirsiniz. Her beden ölçüsünde ve her zevke uyan güpür detaylı iç giyim ürünlerini online alışveriş imkanı ile satın alıp hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.