Tüm ürünlerde haftasonu özel Anında %10 İndirim

Atlet Takımları

, 120 model bulduk!

  Atlet Takımları

  İç giyimin olmazsa olmaz ürünleri elbette atlet ve külot. Atlet kişinin terini emen, kışın üşütmeyen bir ürün.

  Tüm yaşlarda kadın, erkek, genç yaşlı çocuk herkesin giymesi gerekiyor. Külot ise sağlıklı bir yaşam ve o bölgede yer alan özel bölgelerin mikrop kapmaması için giyilmesi gereken bir ürün.

  Bu her iki üründe de karşımıza çok sayıda alt ürün başlığı çıkıyor ve elbette bunlar farklı malzemelerden yapılıyor. Kimi zaman tek tek tekli, ikili, üçlü paketler halinde satılan bu ürünler kimi zaman ise atlet takımları olarak karşımıza çıkıyor ve adından da anlaşılacağı üzere, atlet ve külottan oluşan ikili takımlar bunlar.

  Birbiri ile tamamen uyumlu olan ve çok farklı beklentilere hitap eden bu ürünlere baktığımızda dantelli, fantezi, atlet kısmı taşlı, muhtelif tarzda baskılar olan, çiçek desenli olan üst gruplar çıkabildiği gibi alt kısım yani külotlara baktığımızda string de olan var, slip olan da, boxer tarzında olan da. Yani burada da seçenek oldukça çok.

  Atlet takımları renkleri ağırlıklı olarak beyaz olmakla beraber diğer renkler de karşımıza çıkmıyor değil. Burada da değişik seçenekler var. Kırmızı, gri gibi.

  Beden olarak ise tahmin edileceği üzere S,M, L, XL temel beden grupları olmakla beraber diğer daha küçük ve daha büyük olanlar da kimi markalarda mevcut.

  Fiyatlar ise markasına, modeline, kullanılan malzemeye göre değişiyor.