Askısız Atlet

, 27 model bulduk!

Askısız Atlet

Askısız atlet modelleri, omuzu açıkta bırakan kıyafetler ile birlikte kullanılır. Yazın ip askılı, straplez bluzların altına, kışın ise kayık yaka kazaklar, düşük omuzlu tuniklerin altına giyilebilir. Genel olarak vücudu tam saran, esnek yapılı kumaşlar ile tasarlanıp hazırlanan atlet modelleridir.

Bayanlar için özel askısız atlet modelleri renk olarak en fazla beyaz, siyah, gri ve ten renginde üretilip satışa sunuluyor. Her beden ölçüsünde hazırlanan bu özel atletlerin büyük bedenleri de piyasada yaygın şekilde yer alıyor. Günlük giyim ürünlerinin altına giyilebileceği gibi gerekli olduğunda abiye elbiseler ile birlikte de kullanılabilir.

Askısız bayan atletleri düz olabileceği gibi fileli, dantelli ya da transparan detaylı da olabilir. Özel detayı olan askısız bayan atlet modelleri fantezi iç çamaşırları ile birlikte çok hoş kombinler oluşturuyor. Bu ürünlerin satın alınma aşamasında mutlaka kişinin vücut ölçüsüne uyun olmasına dikkat edilmelidir. Aksi halde uzun süreli kullanımlarda atletin düşmesi söz konusu olabilir.

Tam vücuda göre satın alınan askısız atletleri daha uzun süre kullanabilmek için yıkanma talimatlarına uyulması gerekir. Ürün etiketinde yazan kumaş özellikleri ve yıkama derecesine göre askısız atletlerin temizliği sağlanabilir ve daha uzun süre kullanılabilir. İhtiyacınız olan tüm iç çamaşırları gibi askısız atlet modellerinin çeşitlerine de icgiyimozel.com adresinden ulaşabilir, beğendiğiniz modelleri daha yakından inceleyerek güvenli alışveriş imkanı ile satın alabilirsiniz.