Askısız Atlet

, 25 model bulduk!

Askısız Atlet Modelleri ve Fiyatları

 Askısız atlet kullanımı oldukça yaygın olarak kullanılan bir üründür. Atlet özellikle kişinin soğuk havalarda ya da hasta olmasının önüne geçen bir iç giyim ürünü olarak karşımıza çıkmaktadır. Ama Atlet ile alakalı olarak en büyük handikap kişinin farklı bir ürün giymesi durumunda omuz kısmından atletin görülmesi olmaktadır. Bu anlamda da kişi hem görünüş olarak kötü durmakta hem de kendini iyi hissetmektedir. Bu sebepten kaynaklı olarak da artık birçok modelinde ortaya çıkmasıyla birlikte askısız modellerde ortaya çıkmıştır.

 Askısız atlet aslında normal diğer atletlerden hiçbir farkı bulunmayan atlet olarak karşımıza çıkmaktadır. Askısız atletle ile alakalı olarak aynı zamanda atletin ip askılı arının koltuk altından geçtiği bir durumda olabilmektedir. Burada hem askının atletizm aşağıya düşmesinin önüne geçilmektedir. Hem de hayalet askı olarak geçmektedir ve askı kenarlardan belli olmamaktadır. Bu anlamda tercih edilmektedir.

 Askısız Atlet Fiyatları

 Askısız atlet fiyatlarına baktığımız zaman birçok fiyatı görmek mümkün olmaktadır. Özellikle akıbetiyle ilgili fiyatları en çok etkileyen diğer bir etmen ise ürünün modeli ve markası olarak karşımıza çıkmaktadır. Askı satvet fiyatlarında birçok renk ve seçenek bulunmaktadır. Aynı zamanda dantelli ürünlerde bulunmaktadır. Özellikle ama askısız atlet modelini en etkileyen en önemli konu marka olarak karşımıza çıkmaktadır. Her markanın farklı bir ücreti ve olmaktadır.

 Askısız atlet ile alakalı özellikle kişinin askısız bir elbise giymesi ya da ince askılı bir badi giymesi durumunda içinden gözükmemesi için tercih ettiği ürünler arasında yer almaktadır. Halk ağzıyla hayalet atlet olarak da anılmaktadır. Özellikle kişininse birçok renk seçeneğinin bulunması da kişinin özellikle dış giyimiyle uyumlu bir giyim tercih etmesi durumunda belli hiç olmamaktadır.

Askısız Atlet Modelleri

 Askısız atlet modelleriyle ilgili olarak birçok model bulunmaktadır. Özellikle askısız ürünlerde kumaş farkı olmak ile birlikte aynı zamanda renk olarak da çok çeşitli ürünler bulunmaktadır. Askı saatlerde toparlayıcı özelliği olanlar da bulunmaktadır aynı zamanda dantel ürünler de bulunmaktadır. Buradaki kişinin ve zevki ve hangi kıyafetin içinde kullanıcı da çok önemlidir. Atlet özellikle iç giyimin olmazsa olmaz parçaları arasında yer almaktadır.

 İnternet sitemiz üzerinden askısız atlet modellerini de bulabilirsiniz. Askı atlet modelleri ve tüm iç giyimler ile alakalı olarak gizli paketleme işleme yapılmaktadır. Kargo içeriği hiçbir şekilde bilinmemektedir ve dışarıdan görünmemektedir. Sadece internet sitemizden atlet anlamında değil birçok iç giyim ile ilgili olarak parçayı bulabilirsiniz. Internet üzerinden yapacağınız alışverişlerde çeşitli güvenlik önlemleri alınarak oluşturulmuştur. Bu sebepten kaynaklı olarak internet üzerinde yaşayacağınız bir alışverişte herhangi bir zarar görmeyeceksiniz.

İç giyim ile alakalı olarak en büyük sıkıntı iç giyim olmasından ve hijyenik olmasından kaynaklı olarak herhangi bir değişim ve İade işlemini kabul edilmeyecek olmasıdır. Bu sebepten kaynaklı olarak beden tablosuna bakarak siparişinizi oluşturmanız sağlıklı olacaktır.

 

Askısız sütyen modelleri, askısı olmayan üst giyim ürünleri ve elbise modelleri ile birlikte kullanılan iç giyim ürünleridir. Bu tür askısı olmayan üst giyim ürünleri ile birlikte şeffaf askı ya da özel tasarım askılar da kullanılabilir. Ancak bu tür askılar kısa sürede özelliklerini kaybeder ve yenisinin alınması gerekebilir. Bu nedenle askısız olarak satılan özel sütyenlerin kullanımı daha idealdir.

Askısız sütyen modelleri destekli, desteksiz, dantelli, dolgulu, silikonlu, balenli farklı çeşitlerde tasarlanıp satışa sunuluyor. Bu özel sütyenlerden ihtiyaca göre seçim yapılıp kullanılabilir. Bazı askısız sütyenlere sonradan askı takılabilir. Eğer sütyeninizi zaman zaman askılı olarak da kullanmayı düşünüyorsanız, bu özelliğinin olmasına dikkat edin. Askısız sütyen satın alma aşamasında dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli nokta da sütyen ölçüsüdür. Kişinin kendi göğüs ölçüsünden küçük beden ölçüsünde aldığı askısız sütyenler sıkma yaparak iz çıkmasına neden olabilir. Büyük beden alınan askısız sütyenler ise uzun süre kişinin üzerinde kaldığında kayma yapabilir. Bu da rahat hareket edememe ve kötü bir görüntüye neden olabilir. Benzer sorunlar ile karşılaşmamak için tam göğüs ölçülerinde askısız sütyen modelleri tercih edilmelidir.

Askısı olmayan sütyenlerin kullanımı yaygın olduğu için desen, renk ve modellerinde çeşitlilik söz konusudur. Siz de kendi özel zevklerinize uygun kaliteli markaların en beğenilen ürünlerine ulaşmak için icgiyimozel.com askısız sütyen kategorisine göz atabilir, beğendiğiniz ürünleri yakından daha detaylı şekilde inceleyebilirsiniz.