Miss Modinn Silikonlu Uzun Bandeo 1202

Miss Modinn Silikonlu Uzun Bandeo 1202
Miss Modinn 2018 Koleksiyon: Miss Modinn Silikonlu Uzun Bandeo 1202

Bayan iç giyim ürünlerinde doğallık en önemli konudur. icgiyimozel.com olarak sizlere dünyaca tanınmış markalara ait, kaliteli Bayan Atlet modellerini sitemizde sunuyoruz. Bu bayan atletlerinden Askısız Atletlere ait farklı renk ve tasarımlarda onlarca farklı modelde atleti beğeninize sunmaktayız. Icgiyimozel.com sitemizde beğeninize sunduğumuz Askısız Atlet modellerini farklı giysileriniz ile birlikte kombineli bir şekilde kullanabilirsiniz. Askısız Atlet olarak aradığınız her şeyi icgiyimozel.com sitemizde bulabilirsiniz.Özellikle Miss Modinn markasına ait Miss Modinn Silikonlu Uzun Bandeo 1202 askısız atlet modelinde, bayanların cildi için en sağlıklı malzeme olan pamuk tercih edilmektedir. Çünkü Miss Modinn markası dünyaca tanınmış kaliteli bir marka olmasından dolayı Miss Modinn Silikonlu Uzun Bandeo 1202 gibi tümAskısız Atlet modellerinde kalite ve doğallığı benimsemektedir. Miss Modinn markasına ait bu Miss Modinn Silikonlu Uzun Bandeo 1202 model Askısız Atlet piyasanın en uygun fiyatları ile sadece icgiyimozel.com’da.

S, M, L bedenleri bulunan bu Askısız Atlet, Beyaz, Siyah, Ten gibi farklı renk seçeneklerine sahip.Miss Modinn 1202 Bayan Atlet tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Miss Modinn Silikonlu Uzun Bandeo 1202 ürünü faturada "Miss Modinn 1202" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.