Miss Fit 2019 Koleksiyon: Miss Fit Dikişsiz Silikonlu Uzun Straplez 1403

Bayan iç giyim ürünlerinde doğallık en önemli konudur. icgiyimozel.com olarak sizlere dünyaca tanınmış markalara ait, kaliteli Bayan Atlet modellerini sitemizde sunuyoruz. Bu bayan atletlerinden Askısız Atletlere ait farklı renk ve tasarımlarda onlarca farklı modelde atleti beğeninize sunmaktayız. Icgiyimozel.com sitemizde beğeninize sunduğumuz Askısız Atlet modellerini farklı giysileriniz ile birlikte kombineli bir şekilde kullanabilirsiniz. Askısız Atlet olarak aradığınız her şeyi icgiyimozel.com sitemizde bulabilirsiniz.Özellikle Miss Fit markasına ait Miss Fit Dikişsiz Silikonlu Uzun Straplez 1403 askısız atlet modelinde, bayanların cildi için en sağlıklı malzeme olan pamuk tercih edilmektedir. Çünkü Miss Fit markası dünyaca tanınmış kaliteli bir marka olmasından dolayı Miss Fit Dikişsiz Silikonlu Uzun Straplez 1403 gibi tümAskısız Atlet modellerinde kalite ve doğallığı benimsemektedir. Miss Fit markasına ait bu Miss Fit Dikişsiz Silikonlu Uzun Straplez 1403 model Askısız Atlet piyasanın en uygun fiyatları ile sadece icgiyimozel.com’da.

S-M, M-L, L-XL bedenleri bulunan bu Askısız Atlet, Beyaz, Siyah, Ten gibi farklı renk seçeneklerine sahip.Miss Fit 1403 Bayan Atlet tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Miss Fit Dikişsiz Silikonlu Uzun Straplez 1403 ürünü faturada "Miss Fit 1403" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.