Emay 2019 Koleksiyon: Emay Desenli Straplez Dikişsiz Atlet 5005

Bayan iç giyim ürünlerinde doğallık en önemli konudur. icgiyimozel.com olarak sizlere dünyaca tanınmış markalara ait, kaliteli Bayan Atlet modellerini sitemizde sunuyoruz. Bu bayan atletlerinden Askısız Atletlere ait farklı renk ve tasarımlarda onlarca farklı modelde atleti beğeninize sunmaktayız. Icgiyimozel.com sitemizde beğeninize sunduğumuz Askısız Atlet modellerini farklı giysileriniz ile birlikte kombineli bir şekilde kullanabilirsiniz. Askısız Atlet olarak aradığınız her şeyi icgiyimozel.com sitemizde bulabilirsiniz.


%92 Polyamid, %8 Elastan

Kutusunda orijinal üründür. EMAY korse tarafından Türkiye'de üretilmiştir.


Özellikle Emay markasına ait Emay Desenli Straplez Dikişsiz Atlet 5005 askısız atlet modelinde, bayanların cildi için en sağlıklı malzeme olan pamuk tercih edilmektedir. Çünkü Emay markası dünyaca tanınmış kaliteli bir marka olmasından dolayı Emay Desenli Straplez Dikişsiz Atlet 5005 gibi tümAskısız Atlet modellerinde kalite ve doğallığı benimsemektedir. Emay markasına ait bu Emay Desenli Straplez Dikişsiz Atlet 5005 model Askısız Atlet piyasanın en uygun fiyatları ile sadece icgiyimozel.com’da.

S, M, L bedenleri bulunan bu Askısız Atlet, Beyaz, Siyah, Pembe, Mürdüm, Fuşya, Mor gibi farklı renk seçeneklerine sahip.Emay 5005 Bayan Atlet tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Emay Desenli Straplez Dikişsiz Atlet 5005 ürünü faturada "Emay 5005" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.