Anıl Straplez Bayan Atlet 8528

Anıl Straplez Bayan Atlet 8528
Anıl 2017 Koleksiyonu: Anıl Straplez Bayan Atlet 8528

Bayan iç giyim ürünlerinde doğallık en önemli konudur. icgiyimozel.com olarak sizlere dünyaca tanınmış markalara ait, kaliteli Bayan Atlet modellerini sitemizde sunuyoruz. Bu bayan atletlerinden Askısız Atletlere ait farklı renk ve tasarımlarda onlarca farklı modelde atleti beğeninize sunmaktayız. Icgiyimozel.com sitemizde beğeninize sunduğumuz Askısız Atlet modellerini farklı giysileriniz ile birlikte kombineli bir şekilde kullanabilirsiniz. Askısız Atlet olarak aradığınız her şeyi icgiyimozel.com sitemizde bulabilirsiniz.


Askısız atlet
İçerik: 92% Pamuk 8% Elastan

Özellikle Anıl markasına ait Anıl Straplez Bayan Atlet 8528 askısız atlet modelinde, bayanların cildi için en sağlıklı malzeme olan pamuk tercih edilmektedir. Çünkü Anıl markası dünyaca tanınmış kaliteli bir marka olmasından dolayı Anıl Straplez Bayan Atlet 8528 gibi tümAskısız Atlet modellerinde kalite ve doğallığı benimsemektedir. Anıl markasına ait bu Anıl Straplez Bayan Atlet 8528 model Askısız Atlet piyasanın en uygun fiyatları ile sadece icgiyimozel.com’da.

S, M, L bedenleri bulunan bu Askısız Atlet, Beyaz, Siyah gibi farklı renk seçeneklerine sahip.Anıl 8528 Bayan Atlet tam size/sevdiklerinize göre.

2017 Anıl Bayan Atlet

14,90 TL   %20
11,90 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün