Sporcu Atleti

, 27 ürün bulduk!

Sporcu Atleti

Sporcu atleti spor yaparken rahatlık sağlar. Esnek yapılı olan bu atletler, önden bakıldığında klasik bir kalın askılı atlete benzer. Ancak arkadan bakıldığında omuzdan aşağı, içe doğru büyük D şeklinde gelen bir tasarımı vardır. Bu özel tasarımı spor yaparken ya da yoğun iş temposunda hareket halindeyken koltuk altının rahat etmesini sağlar.

Sporcu atleti modellerinin birbirlerinden farklılıkları arka bölgede yer alan oyuk kısımların derinlikleridir. Kimi sporcu atletinde sadece kürek kemiklerinin bir kısmını açıkta bırakacak kadar açıklık bırakılırken kimisinde daha fazla açıklık bırakılarak orta kısım daha ince tutulmuştur. Genel olarak tek renkli ve desensiz atlet modelleridir. Ancak renk çeşitililiği olarak son senelerde bir genişleme söz konusudur.

Sporcu atleti modeli bayanların günlük hayatta da rahatlığından dolayı tercih ettiği modellerdir. Yaz-kış her mevsim kullanılabilir, rahat alt iç giyim çamaşırları ile birlikte kombinlenebilirler. Vücuda tam oturan yapısı seksi bir görüntü ortaya çıkarır. Özellikle likralı kumaş ile üretilen sporcu atletleri bayanların daha çok hoşuna gitmekte ve daha fazla tercih edilmektedir.

İç Giyim Özel Online İç Çamaşırı Satış Sitesi, değişik iç giyim markalarının ürünlerini tek bir çatı altında toplayan bir platformdur. Diğer bayan atlet modellerinde olduğu gibi sporcu atletlerinde de ürün çeşitliliği olan siteden kendi beden ölçünüzde ve zevkinize uygun ürünleri belirleyebilir, yakından inceleyebilir ve evinizin konforunda satın alabilirsiniz.