Miorre Atlet Seamless Bayan Yüzücü

Miorre Atlet Seamless Bayan Yüzücü

Spor yapan bayanlar için özel sportif kıyafetlerin tercih edilmesi gerekmektedir. En önemli konu ise iç çamaşırları ve özellikle Bayan Sporcu Atletileridir. Çünkü bu Bayan Atletlerinin, hem vücut ısısının gereksiz yere arttırılmamasını sağlayacak, bunun yanı sıra vücutta biriken terin dışarı rahat bir şekilde atılmasını sağlayacak şekilde üretilmiş olması gerekmektedir. Bayan Sporcu Atletilerinde aranan bir diğer özellikle ise yapılan spor faaliyetinin rahat bir şekilde yapılabilmesini sağlamasıdır. Bunun için biz icgiyimozel.com olarak sizlere özellikle Sporcu Atletileri üretiminde kaliteyi yakalamış Miorre markasını öneriyoruz.


%90 Polyamid,%10 Elastan.Süper Yumuşak,dikişsiz bu ürün vücudu sarar ve iz bırakmaz rahatlığının yanı sıra hijyenik yapısıylada v azgeçilmeziniz olacak.Sırt kısmı yüzücü şeklindeki bu modelle iyi hissedeceksiniz.


Miorre markasının Miorre Atlet Seamless Bayan Yüzücü ürününde kullanılan malzemelerin kalitesi, doğallığı ve kendine özgü tasarımı sayesinde bayanlar arasında hızla popüler olmaktadır. Bayan Sporcu Atletilerinde Miorre markasının Miorre Atlet Seamless Bayan Yüzücü modelini en uygun fiyata sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.

S-M, M-L, L-XL bedeni\bedenleri bulunan bu Sporcu Atleti, Beyaz, Siyah renk seçeneklerine sahip.Miorre 237-002800 Bayan Atlet tam size/sevdiklerinize göre.
16,95 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-4 Gün
60 TL ve üzeri alışverişlerinizde dantelli Külot HEDİYE!