Miorre Ribana Atlet

Miorre Ribana Atlet

Bayanlar için her şeyin doğal ve sağlıklı olması en önemli konudur. Öyle ki bayanlar için üretilen Bayan Atletlerin bile doğal malzemeden üretilmesini isterler. Bu konuda sitemizde bulunan tüm Bayan Atletlerinde özellikle doğal lif kaynağı olan pamuk kullanılan ürünler tercih edilmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Bayan Atlet kategorisinde Kalın Askılı Atletlerini en uygun fiyata sunmaktayız.


%100 Pamuk

Sağlıklı materyallerden üretilmiş, her mevsim rahatlıkla tercih edilebilen, geniş askılı, yakası güpürlerle süs lü.


Özellikle Miorre markasına ait Miorre Ribana Atlet ürünü Kalın Askılı Atleti özellikle yapısında bulunan doğal pamuk lifleri sayesinde hem vücuda hava aldıracak, terletmeyecek hem de sağlamlığı ile rahat hareket imkânı sağlayacaktır. Bayan Atlet kategorisinde Miorre markası bayanlar arasında oldukça beğenilen ve popüler olmuş bir markadır. Ayrıca Miorre Ribana Atlet Kalın Askılı Atlet modeli de sitemizde oldukça popüler olan bir üründür.

Beyaz renk seçeneği\seçenekleri sunan Miorre Ribana Atlet için, S, M, XL, 3XL bedenleri bulunmaktadır.Miorre 001-011019 Bayan Atlet tam size/sevdiklerinize göre.
16,80 TL   %29
12,00 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-4 Gün