Anıl Dikişsiz Yarım Atlet 3393

Anıl Dikişsiz Yarım Atlet 3393

Spor yapan bayanlar için özel sportif kıyafetlerin tercih edilmesi gerekmektedir. En önemli konu ise iç çamaşırları ve özellikle Bayan Sporcu Atletleridir. Çünkü bu Bayan Atletlerinin, hem vücut ısısının gereksiz yere arttırılmamasını sağlayacak, bunun yanı sıra vücutta biriken terin dışarı rahat bir şekilde atılmasını sağlayacak şekilde üretilmiş olması gerekmektedir. Bayan Sporcu Atletlerinde aranan bir diğer özellikle ise yapılan spor faaliyetinin rahat bir şekilde yapılabilmesini sağlamasıdır. Bunun için biz icgiyimozel.com olarak sizlere özellikle Sporcu Atletleri üretiminde kaliteyi yakalamış Anıl markasını öneriyoruz.


Dikişsiz yarım atlet
İçerik: 90% Polyamide 10% Elastan

Anıl markasının Anıl Dikişsiz Yarım Atlet 3393 ürününde kullanılan malzemelerin kalitesi, doğallığı ve kendine özgü tasarımı sayesinde bayanlar arasında hızla popüler olmaktadır. Bayan Sporcu Atletlerinde Anıl markasının Anıl Dikişsiz Yarım Atlet 3393 modelini en uygun fiyata sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.

S-M, L-XL bedeni\bedenleri bulunan bu Sporcu Atlet, Beyaz, Siyah, Ten renk seçeneklerine sahip.Anıl 3393 Bayan Atlet tam size/sevdiklerinize göre.
19,90 TL   %36
12,67 TL
Sepete Ekle
Bu üründeki Outlet Fırsat modelleri
Beyaz-S-M
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün