90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Miorre Atlet Seamless Bayan

Miorre Atlet Seamless Bayan

Spor yapan bayanlar için özel sportif kıyafetlerin tercih edilmesi gerekmektedir. En önemli konu ise iç çamaşırları ve özellikle Bayan Sporcu Atletileridir. Çünkü bu Bayan Atletlerinin, hem vücut ısısının gereksiz yere arttırılmamasını sağlayacak, bunun yanı sıra vücutta biriken terin dışarı rahat bir şekilde atılmasını sağlayacak şekilde üretilmiş olması gerekmektedir. Bayan Sporcu Atletilerinde aranan bir diğer özellikle ise yapılan spor faaliyetinin rahat bir şekilde yapılabilmesini sağlamasıdır. Bunun için biz icgiyimozel.com olarak sizlere özellikle Sporcu Atletileri üretiminde kaliteyi yakalamış Miorre markasını öneriyoruz.


%90 Polyamid,%10 Elastan.

Dikişsiz örgü teknolojisi ve iz belli etmeyen özelliği sayesinde her türlü giysinizle de kullanabilirsiniz.
 
 
 
ÖZELLİKLERİ
  • Nefes alma özelliğine sahiptir.Sıcak ve nemli iklimlerde bile konforlu bir kullanım sağlar.
  • Dikişsiz örgü teknoloji si ile üretilmiştir.
  • İç çamaşırı olarak kullanıma elverişlidir.
 
YIKAMA
  • Yıkama talimatına mutlaka uyulması gerekir. İçerisin de bulunan esnek iplerin yüksek ve uzun süreli sıcaklıklara ve de kimyas allara maruz kalması toparlanma etkisini azaltabilir.
  • Sadece sabun kullanarak 30 derecede elde yıkanmalıdır.

Miorre markasının Miorre Atlet Seamless Bayan ürününde kullanılan malzemelerin kalitesi, doğallığı ve kendine özgü tasarımı sayesinde bayanlar arasında hızla popüler olmaktadır. Bayan Sporcu Atletilerinde Miorre markasının Miorre Atlet Seamless Bayan modelini en uygun fiyata sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.

M-L, L-XL bedeni\bedenleri bulunan bu Sporcu Atleti, Siyah renk seçeneklerine sahip.Miorre 237-002700 Bayan Atlet tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Miorre Atlet Seamless Bayan ürünü faturada "Miorre 237-002700" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
15,95 TL
Sepete Ekle
90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-4 Gün