Miorre Atlet Seamless Bayan

Miorre Atlet Seamless Bayan

Spor yapan bayanlar için özel sportif kıyafetlerin tercih edilmesi gerekmektedir. En önemli konu ise iç çamaşırları ve özellikle Bayan Sporcu Atletleridir. Çünkü bu Bayan Atletlerinin, hem vücut ısısının gereksiz yere arttırılmamasını sağlayacak, bunun yanı sıra vücutta biriken terin dışarı rahat bir şekilde atılmasını sağlayacak şekilde üretilmiş olması gerekmektedir. Bayan Sporcu Atletlerinde aranan bir diğer özellikle ise yapılan spor faaliyetinin rahat bir şekilde yapılabilmesini sağlamasıdır. Bunun için biz icgiyimozel.com olarak sizlere özellikle Sporcu Atletleri üretiminde kaliteyi yakalamış Miorre markasını öneriyoruz.


%90 Polyamid,%10 Elastan.Dikişsiz örgü teknolojisi ve iz belli etmeyen özelliği sayesinde her türlü giysinizle de kullanabilirsin iz.


Miorre markasının Miorre Atlet Seamless Bayan ürününde kullanılan malzemelerin kalitesi, doğallığı ve kendine özgü tasarımı sayesinde bayanlar arasında hızla popüler olmaktadır. Bayan Sporcu Atletlerinde Miorre markasının Miorre Atlet Seamless Bayan modelini en uygun fiyata sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.

S-M, M-L, L-XL bedeni\bedenleri bulunan bu Sporcu Atlet, Beyaz, Siyah renk seçeneklerine sahip.Miorre 237-002700 Bayan Atlet tam size/sevdiklerinize göre.
22,33 TL   %29
15,95 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-4 Gün