Dantelli Sütyen Takımları

, 105 ürün bulduk!

Dantelli Sütyen Takımları

Dantelli sütyen takımı, hem romantik, hem şık olmak isteyen bayanların tercihleridir. Özel günlerde kullanılabilen bu takımlar günlük hayatta da kullanılabilir. İz çıkarmayacak şekilde dar giyim ürünlerinin altında ve dar yapılı elbiseler ile birlikte kullanılabilir. En çok tercih edilen dantelli sütyenler ve dantelli takımlar, farklı tasarımlar ile iç çamaşırı markalarının ürün kategorilerinde yer alıyor.

Dantelli sütyen takımları, yarı dantelli ya da tam dantelli olarak tasarlanıp kullanılabiliyor. Çok şık takımlar olan bu ürünler genç kızların çeyizleri için de idealdir. Geniş renk seçenekleri ile karşımıza çıkan bu takımlarda daha çok renklerin yumuşak tonları kullanılıyor. Destekli, desteksiz, straplez, dolgulu, balenli gibi farklı modelleri vardır. Göğüslerin ihtiyaçlarına göre bu modellerden biri tercih edilip kullanılabilir.

Dantelli sütyen, vücudu çok hoş gösterir. Hem klasik, hem spor tarza uygun modelleri vardır. Takımlarda desteksiz ve alt kısmı boxer tarzı gelen dantelli modeller spor tarza uygundur. Destekli sütyen ve klasik külot modelleri ile kombinlenen takımlar ise klasik giyim tarzına uygundur. Seçim yaparken bu noktalara dikkat edilmesi gerekir.

Dantelli sütyen takımı modelleri bazı hassas ciltlerde alerjiye neden olabilir. Bu nedenle seçim yaparken imkan varsa el ile temas edilmesi ve kumaşın yapısına bakılması gerekir. Bayanlar tarafından en fazla tercih edilen iç giyim markalarına ait beğenilen takımları icgiyimozel.com adresinde bulabilir, yakından inceleyip satın alabilirsiniz.