Miorre 2019 Koleksiyon: Miorre Kapsız Dantel Sütyen Takım

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından gerek konfor ve gerekse de diğer kıyafetler ile kombineli olarak kullanılabilme imkânından ötürü Desteksiz Sütyen Takımları sıkça tercih edilmektedir. Bu tür Desteksiz Sütyen Takımlarında kullanılan malzeme olarak pamuk gibi doğal iplikler tercih edilmesi hem sağlık hem de kalite bakımından önemli bir konudur.


Dantelin zarafetini teninizde taşıyın. Yumuşacık danteliyle, ayarlanabilir askısıyla ve sırttan bağlamalı modeli ile vücudunuza tamamen uyum sağlar. Fırfır ve dantel detaylı stringiyle kapsız sütyen takımını çok seveceksiniz. %90 Polyamid %10 Elastan

Bayanların beğenisini kazanmış olan Miorre markasının bu Miorre Kapsız Dantel Sütyen Takım Desteksiz Sütyen Takımları modelinde hem en kaliteli ve doğal malzemeler tercih edilmiş, hem de zarafeti tamamlayıcı bir tasarım tercih edilmiştir. Miorre markasının Miorre Kapsız Dantel Sütyen Takım modelini en uygun fiyata yine icgiyimozel.com sitemizden temin edebilmektesiniz.

renk seçeneği\seçenekleri sunan Miorre Kapsız Dantel Sütyen Takım için, bedenleri bulunmaktadır.Miorre 148-007060 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Miorre Kapsız Dantel Sütyen Takım ürünü faturada "Miorre 148-007060" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.