Le Jardin Destekli Dantelli Dansi Sütyen Takım 5300 Push Up

Le Jardin Destekli Dantelli Dansi Sütyen Takım 5300 Push Up

2019 Le Jardin Sütyen Takımları

117.00 TL   %39
70.91 TL
Sepete Ekle
Bu üründeki Outlet Fırsat modelleri
Kırmızı-80B
150 TL ve Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün
Le Jardin 2019 Koleksiyon: Le Jardin Destekli Dantelli Dansi Sütyen Takım 5300 Push Up

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen Le Jardin markasının ürünleri olmuştur. Özellikle Le Jardin Destekli Dantelli Dansi Sütyen Takım 5300 Push Up modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında Le Jardin markasının Le Jardin Destekli Dantelli Dansi Sütyen Takım 5300 Push Up modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır.Beyaz, Siyah, Ekru, Kırmızı renk seçeneği\seçenekleri sunan Le Jardin Destekli Dantelli Dansi Sütyen Takım 5300 Push Up için, 75B, 80B, 85B, 90B bedenleri bulunmaktadır.Le Jardin 5300 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Le Jardin Destekli Dantelli Dansi Sütyen Takım 5300 Push Up ürünü faturada "Le Jardin 5300" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.