Minimizer Sütyen Takımları

, 7 ürün bulduk!

Minimizer Sütyen Takımları

Minimizer sütyen takımları, küçültücü sütyen takımlarıdır. Büyük ya da sarkma olan göğüsleri sıkıştırıp bir beden ufaltarak daha biçimli görünmesini sağlar. Desenli, düz, renkli, sade ya da farklı detaylı modelleri mevcuttur. Bu modellerin seçimi doğru yapıldığında dik ve şekilli göğüslere sahip olmak mümkündür.

Toparlayıcı ve sıkılaştırıcı minimizer sütyenler ile aynı özelliklere sahip toparlayıcı külot modelleri kombinlenerek takım oluşturulabilir. Bu tür takımlar vücuttaki kusurları tamamen kapatıp muhteşem görünmeyi sağlar. Dar gece elbiseleri, vücuda tam oturan iş kıyafetleri ya da günlük dar kesim giyim ürünlerinin altına şekil vermesi için minimizer sütyen takımları giyilebilir.

Minimizer sütyen takımı seçerken sağlıklı olmasına dikkat edilmesi gerekir. Sağlıklı bir küçültücü ve toparlayıcı sütyen, göğsü sıkarak küçültmemeli. Göğsü koltuk altına doğru yayarak bir beden küçülmesini sağlayan minimizer sütyenler sağlıklıdır. Kumaş yapısı olarak ise gözenekli, cildin hava almasını sağlayan, nemi emen ve kışın sıcak tutan kumaş türleri olmalıdır. Renkli sütyen takımlarının solmaz özellikli olması da önemli diğer bir noktadır.

Beğenerek satın aldığınız sütyen takımlarını uzun süre kullanmak için yıkama talimatlarına uygun şekilde temizliğini yapmanız gerekir. Çamaşır makinesinde yıkamalarda mutlaka iç çamaşırları için özel topların içine koyup o şekilde temizliğinin sağlanması gerekir. Aynı renklerde iç çamaşırlarının beraber temizlenmesi, her hangi bir solma ihtimaline karşı alınabilecek önlemlerden birisidir. Su ısısının da yine etikette belirtilen derecede olmasına dikkat edilmesi gerekir.