String Külot

, 45 model bulduk!

String Külot

Külot insan giyiminin en temel iç giyim ürünlerinden birisidir. O yüzden sağlıklı bir yaşam için düzenli olarak giyilmesi gerekir.

Bazı kadınlar ise iç giyim ürünlerinde daha bir hassastır tıpkı diğer konularda olduğu ve aşırı bir hassasiyet gösterirler ve bazı kadınlar özellikle string külot tercih eder. Çünkü bilmeyenler için ifade etmek gerekir ise string külotlar kenarı ipli tarzda olan ve ön ile arka kısımları olan külotlardır.

Bu yapıları itibarıyla da spor yapan kadınlara son derece ciddi bir hareket kolaylığı kazandırdığından vazgeçilmez olurlar.

Bu ürün her yaşta rahatça giyilebilecek olan bir formdur ve giyildiği zaman kalçaların çok daha güzel göründüğü de aşikardır.

Renk skalasının oldukça geniş olduğunu string külot gurubu için söylemeye bile gerek yok. Düz olarak tek renkler olduğu gibi, desenli taş baskılı, işlemeli, çizgili, dantelli, likralı karşımızda yüzlerce seçenek bulunur.

Beden olarak 36, 38, 40, 42, 44 bedenleri çıkmaktadır. Ya da bu bedenler S,M,L, XL gibi ifade edilebilmektedir.

Ağırlıklı olarak yapıldıkları malzemeler ise modal, cotton, lycra olup ürünün özelliğine göre herhangi bir külotta oranları değişiklikler gösterebilmektedir.

Bu külotlar diğer külotlar ile kıyaslandığında çok daha hafif olan bir yapıdadır ve adeta varlıklarını hissettirmezler bile. Fiyat olarak ise ürünün markasına, modeline, özelliğine göre değişik rakamlar karşımıza çıkar.