Tüm ürünlerde haftasonu özel Anında %10 İndirim

String Külot

, 47 model bulduk!

String Külot Modelleri ve Fiyatları

 String külot genel olarak kadınların bir kısmında alışkanlık haline gelmiş bir durumdadır. Özellikle de ön temel ihtiyaçlardan biri olan bu külotlar temel bir ihtiyacı karşılarken aynı zamanda da hem cilt hassasiyetini korumak hem de şık durmak durumundadır. Sonuç olarak iç çamaşırımızın güzel ve sağlıklı olması her zaman için hayatta daha güvenli bir şekilde yaşamamıza yardımcı olur. Özellikle külot giymenin öneminden bahsedecek olursak mutlaka temiz ve bakteri tutmayan bir kumaştan yapılmış olan külotların tercih edilmesini önerirken aynı zamanda string külot konusuna dönecek olursak da Bu külotların biraz daha kendinize güvenmenizi sağlayacağını söyleyebiliriz. Neden diye soracak olursanız string külot kenarları ince ya da ipli oldukları için daha rahat hissetmenizi sağlar ve elbiselerinizden hiçbir şekilde belli olmaz.

 Pamuklu String Külot

 Pamuklu string külot eğer %100 pamukluysa bu noktada en sağlıklı külot tipi olabilir. Pamuklu olduğu için çok daha rahat bir şekilde teninizin nefes almasına olanak tanıyacak ve hiçbir şekilde pişik olmamanız için oldukça iyi bir tercih olacaktır. String külot olarak farklı model tercihinde bulunmak istiyorsanız pamuklu külotların arasında çok fazla çeşitten de internet sitemiz için söz etmek mümkün olacaktır.

 Modal String Külot

 Modal string külot organik bir külot olup doğal malzemenin yardımıyla son derece sağlıklıdır. Bu noktada bir string külot tercih yapmak istiyorsanız modal külotların sağlamlığından hiçbir zaman için şüphe etmemelisiniz. Neden diye soracak olursanız son derece kaliteli ipliklerle dokunmuş olan kumaşlardan elde edilmiş bir kilo her zaman için uzun yıllar kullanıma açık olacaktır.

 Mikrofiber String Külot

 Mikrofiber string külot yine doğal malzemeden yapılmış olan bir iç çamaşırıdır. Bu malzeme sayesinde külotlarınızın daha uzun vadede ve hatta ömürlük bir şekilde kullanılması bile mümkünken aynı zamanda da sıvıyı geçirmeme ya da çok çabuk kuruması gibi bir takım özellikleri söz konusu olacağı için çok fazla kişi tarafından tercih edilmektedir.

 String külot nasıl seçilir

 İnternet sitemiz üzerinden String külot nasıl seçilir konusu ile ilgili olarak sizlere daha detaylı bir bilgi verdik. Genel olarak vücut ölçülerinizi uygunluğu ve rahatlığı aynı zamanda da yukarıda söz konusu etmiş olduğumuz türleri bakımından ayrılan bu kilo çeşidini internet sitemizden daha detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

 icgiyimozel.com üzerinden internet adresimize bir giriş yaparak son derece farklı çeşitlerin bulunduğu String külot modelleri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dantelli ya da spor modeller olmak üzere çeşitlilik gösteren külotlar için aynı zamanda pek çok dünya markası ile de çalışmaktayız. Hem fantezi giyimin vazgeçilmezi olup hem de son derece spor modelleri bulunan string külotlar için çok fazla çeşit ve renk seçeneği sitemizde yer alıyor.

Külot insan giyiminin en temel iç giyim ürünlerinden birisidir. O yüzden sağlıklı bir yaşam için düzenli olarak giyilmesi gerekir.

Bazı kadınlar ise iç giyim ürünlerinde daha bir hassastır tıpkı diğer konularda olduğu ve aşırı bir hassasiyet gösterirler ve bazı kadınlar özellikle string külot tercih eder. Çünkü bilmeyenler için ifade etmek gerekir ise string külotlar kenarı ipli tarzda olan ve ön ile arka kısımları olan külotlardır.

Bu yapıları itibarıyla da spor yapan kadınlara son derece ciddi bir hareket kolaylığı kazandırdığından vazgeçilmez olurlar.

Bu ürün her yaşta rahatça giyilebilecek olan bir formdur ve giyildiği zaman kalçaların çok daha güzel göründüğü de aşikardır.

Renk skalasının oldukça geniş olduğunu string külot gurubu için söylemeye bile gerek yok. Düz olarak tek renkler olduğu gibi, desenli taş baskılı, işlemeli, çizgili, dantelli, likralı karşımızda yüzlerce seçenek bulunur.

Beden olarak 36, 38, 40, 42, 44 bedenleri çıkmaktadır. Ya da bu bedenler S,M,L, XL gibi ifade edilebilmektedir.

Ağırlıklı olarak yapıldıkları malzemeler ise modal, cotton, lycra olup ürünün özelliğine göre herhangi bir külotta oranları değişiklikler gösterebilmektedir.

Bu külotlar diğer külotlar ile kıyaslandığında çok daha hafif olan bir yapıdadır ve adeta varlıklarını hissettirmezler bile. Fiyat olarak ise ürünün markasına, modeline, özelliğine göre değişik rakamlar karşımıza çıkar.