Tanga Külot

, 26 ürün bulduk!

Tanga Külot

Tanga külot, bayanların günlük hayatta da özel gecelerde de kullandığı alt iç giyim parçalarındandır. Ön taraftan bakıldığında normal bir külot görüntüsü olan tangaların arka kısımlarında kumaş yoğunluğu çok azdır. Vücudu çok hoş gösteren bu külotlar özellikle genç bayanların daha çok hoşuna gidiyor.

Tanga külot modelleri genelde dar kesim etek-elbise ya da kumaş pantolonlar ile kullanılıyor. Kalça kısmına tam yapışan bu giyim ürünlerinde iç çamaşırı izi çıkmaması için daha fazla tercih edilir. Hemen hemen her renkte ve her zevke uygun olarak tasarımları vardır. Özel gecelerde ya da özel günlerde kullanılmak için daha değişik tasarımlı, üzerinde daha seksi detaylar bulunan tanga külot modelleri de günümüzde yaygın şekilde bulunur. Bu külotların bel kısmı ile kalça ayrımı ipinin birleşim yerinde kalpli, yıldızlı, çiçekli detayları vardır. Bu hoş detayları düşük belli pantolonların bel kısmından çıkararak farklı bir tarz yaratılabilir.

Bayanlar için sağlıklı iç çamaşırı seçimi kadar rahat iç çamaşırı seçimi de önemlidir. Rahatlık tanga külot modellerinde daha ön plandadır. Kalça kısmındaki ince ipli kısmın sıkmaması ya da sürterek acı vermemesi için esnek ve yumuşak kumaş türlerinden elde edilmiş olmasına dikkat edilmesi gerekir.

Tanga külotlar iç giyim ürünü satan online alışveriş sitelerinde ya da mağazalarda farklı çeşitleri ile satışa sunulmaktadır. Siz de ihtiyacınıza ve zevkinize uygun tanga modellerini icgiyimozel.com adresinde bulabilir, satın alabilirsiniz.