Tuman

, 9 ürün bulduk!

Tuman

Külot deyip geçmemek gerekir. Bugün iç çamaşırı satan mağazaların en önemli satış rakamlarını külotlar teşkil etmektedir.

Sağlıklı bir yaşam için de külot oldukça önem arz eder zira gerek kadının, gerek ise erkeklerin o bölgede yer alan organlarının mikro kapmaması ve sağlıklı kalması için giyilmesi gerekir.

Bazı kadınların ise kimi zaman özel günlerinde, kimi zaman giydikleri eteklerin, elbiselerin altında daha rahat olsun diye tuman denilen külotu giydiği bilinmektedir. Tuman külotlar diğer külotlara göre daha uzun boyda olan paçalı olarak da adlandırılabilecek külot türleridir ve külotlar içinde başka bir yere sahip oldukları da açıktır.

Beden olarak 36, 38, 40, 42, 44 bedenleri çıkmaktadır. Ya da bu bedenler S,M,L, XL gibi ifade edilebilmektedir. Ortalama olarak boyları dizin biraz daha üst noktasına kadar uzanırlar.

Tuman külot için söylenebilecek en önemli olgulardan bir tanesi yapıları itibarıyla kalçayı toparlayıcı özelliklerinin olduğudur. Kalçanın daha güzel görünmesine katkı sunan bir yapıdadırlar ki bu özellikleri ile ilerleyen yaşlar için de ideal oldukları rahatlıkla söylenebilir.

Temelde bu çok özel külotların yapıldıkları malzemeler ise modal, cotton, lycra olup ürünün özelliğine göre herhangi bir külotta oranları değişiklikler gösterebilmektedir.

Renkler ise diğer külotların aksine sınırlı olup genellikle birçok markada beyaz olarak üretilmektedir. Bu çok özel ürünlerin fiyatları ise ürünün markasına, modeline, özelliğine göre değişiklikler gösterir.