Kadın Boxer Külot

, 103 ürün bulduk!

Kadın Boxer Külot

Bazı kadınların rahatlığını ve konforunu daha çok sevdiği kolayca söylenebilir. Külot ise tüm kadın ve erkeklerin kullandığı bir iç giyim ürünüdür. İşte rahatlığını ve konforunu düşünen kadınlar için üretilen çok özel bir ürün var ve bu ürüne bayan boxer külot adı veriliyor. Yani boxer ifadesini artık sadece erkekler için düşünmemek gerekiyor.

Bayan boxer külot deyince karşımıza sınırsız seçenek çıkıyor ve bu seçeneklerin hepsi birbirinden güzel, özel olup farklı beklentilere farklı zevklere yanıt verecek olan türden olanlar.

Boxer külotların malzemesi diğer külotlarda olduğu temelde pamuk gibi doğal materyaller. Elastan maddesi de içeren bu ürünlerde modellere baktığımızda ise şunlar söylenebilir: Klasik olanlar, dikişsiz olarak üretilenler, düşük belli olanlar, özel ağlı olarak üretilenler, dantelliler, fantezi olan ürünler, yarı transparanlar, likralı olanlar, puanlılar, çizgililer, muhtelif desende olanlar, özel baskılı olarak üretilenler ilk anda söylenebilecek olanlar ama modellerin gün geçtikçe fazlalaştığı rahatlıkla söylenebilir.

Akla gelebilecek her türlü renk de bu ürünlerde karşımıza çıkıyor. O yüzden renk skalasında adeta yok yok.

Bedenler ise tahmin edileceği üzere, S,M,L, XL gibi klasik kadın bedenleri ama bunların yanında daha zayıf ve daha kilolu kadınlar için özel üretim bayan boxer külotları bulabilmek mümkün.

Fiyat olarak ise ürünün içindeki malzemeye, modele ve üretici firmanın fiyat politikasına göre rakamlar değişiyor.