Çift Kaplan Ribana Külot 675

Çift Kaplan Ribana Külot 675

2020 Çift Kaplan Bayan Külot

26.60 TL   %16
22.40 TL
Sepete Ekle
Bu üründeki Outlet Fırsat modelleri
Beyaz-42, Siyah-42, Siyah-44
Ürünün kargoya veriliş süresi 2-6 Gün
Bu üründe bedenler arası fiyat değişiklik göstermektedir.
Çift Kaplan 2020 Koleksiyon: Çift Kaplan Ribana Külot 675

İç çamaşırlarında en çok dikkat edilen ürün şüphesiz külotlardır. Bayanların beğenme dürtüleri erkekler gibi çalışmamaktadır. Bayanlar zor beğenir ve aşırı seçici olabildikleri gibi, detaylara da özellikle dikkat ederler. Bu yüzden icgiyimozel.com olarak siz bayanların beğenisini kazanacağını umduğumuz Bayan Külot kategorisinin en çok dikkat çeken ürünü olan Bayan Boxer Külot’larını sunuyoruz. Birçok farklı renk ve tasarıma sahip dünyaca tanınmış yerli ve yabancı markalara ait en kaliteli ve doğal malzemelerden üretilmiş Bayan Boxer Külot’larını icgiyimozel.com sitemizde en uygun fiyata bulabilmektesiniz.


%100 Pamuk

Çift Kaplan Kadın Beden Seçimi


Bayan Boxer Külot modellerinden Çift Kaplan markasına ait Çift Kaplan Ribana Külot 675 modeli özellikle üretiminde kullanılan doğal malzemeleri ile öne çıkmaktadır. Bayanlar için çekiciliğin ve rahatlığın ön planda olduğunu bildiğini, ürünlerinde gösteren Çift Kaplan markası, bünyesinde bulunan Çift Kaplan Ribana Külot 675 modeline ait bu üründe de bayanların beğenisini kazanmıştır.

36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50 bedenleri mevcut olan Çift Kaplan Ribana Külot 675, Beyaz, Siyah, Ten renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.

Çift Kaplan 675 Bayan Külot tam size/sevdiklerinize göre.Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Çift Kaplan Ribana Külot 675 ürünü faturada "Çift Kaplan 675" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.