Miorre 2018 Koleksiyon: Miorre Boxer Seamless Bayan 3300

İç çamaşırlarında en çok dikkat edilen ürün şüphesiz külotlardır. Bayanların beğenme dürtüleri erkekler gibi çalışmamaktadır. Bayanlar zor beğenir ve aşırı seçici olabildikleri gibi, detaylara da özellikle dikkat ederler. Bu yüzden icgiyimozel.com olarak siz bayanların beğenisini kazanacağını umduğumuz Bayan Külot kategorisinin en çok dikkat çeken ürünü olan Bayan Boxer Külot’larını sunuyoruz. Birçok farklı renk ve tasarıma sahip dünyaca tanınmış yerli ve yabancı markalara ait en kaliteli ve doğal malzemelerden üretilmiş Bayan Boxer Külot’larını icgiyimozel.com sitemizde en uygun fiyata bulabilmektesiniz.


%90 Polyamid,%10 Elastan.

Karın altı bölgesi ve basenler için toplarlayıcı özelliği sayesinde daha kadınsı ve çekici hatlara sahip olabilirsiniz.

 

ÖZELLİKLERİ

  • Nefes alma özelliğine sahiptir.Sıcak ve nemli iklimlerde bile konforlu bir kullanım sağlar
  • İç çamaşırı ol arak kullanıma elverişlidir.

YIKAMA

  • Yıkama talimatına mutlaka uyulması gerekir. İçerisinde bulunan esnek iplerin yüksek ve uzun süreli sıcaklıklara ve de kimyasallara maruz kalması toparlanma etkisini azaltabilir.
  • Sadece sabun kullanarak 30 derecede elde yıkanmalıdır.

Bayan Boxer Külot modellerinden Miorre markasına ait Miorre Boxer Seamless Bayan 3300 modeli özellikle üretiminde kullanılan doğal malzemeleri ile öne çıkmaktadır. Bayanlar için çekiciliğin ve rahatlığın ön planda olduğunu bildiğini, ürünlerinde gösteren Miorre markası, bünyesinde bulunan Miorre Boxer Seamless Bayan 3300 modeline ait bu üründe de bayanların beğenisini kazanmıştır.

S-M, M-L bedenleri mevcut olan Miorre Boxer Seamless Bayan 3300, Beyaz, Siyah, Ten renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.

Miorre 237-003300 Bayan Külot tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Miorre Boxer Seamless Bayan 3300 ürünü faturada "Miorre 237-003300" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.