Çift Kaplan 890 Bayan Kaşkorse Korse Külot

Çift Kaplan 890 Bayan Kaşkorse Korse Külot

İç çamaşırlarında en çok dikkat edilen ürün şüphesiz külotlardır. Bayanların beğenme dürtüleri erkekler gibi çalışmamaktadır. Bayanlar zor beğenir ve aşırı seçici olabildikleri gibi, detaylara da özellikle dikkat ederler. Bu yüzden icgiyimozel.com olarak siz bayanların beğenisini kazanacağını umduğumuz Bayan Külot kategorisinin en çok dikkat çeken ürünü olan Bayan Boxer Külot’larını sunuyoruz. Birçok farklı renk ve tasarıma sahip dünyaca tanınmış yerli ve yabancı markalara ait en kaliteli ve doğal malzemelerden üretilmiş Bayan Boxer Külot’larını icgiyimozel.com sitemizde en uygun fiyata bulabilmektesiniz.


Çift Kaplan Kadın Beden Seçimi


Bayan Boxer Külot modellerinden Çift Kaplan markasına ait Çift Kaplan 890 Bayan Kaşkorse Korse Külot modeli özellikle üretiminde kullanılan doğal malzemeleri ile öne çıkmaktadır. Bayanlar için çekiciliğin ve rahatlığın ön planda olduğunu bildiğini, ürünlerinde gösteren Çift Kaplan markası, bünyesinde bulunan Çift Kaplan 890 Bayan Kaşkorse Korse Külot modeline ait bu üründe de bayanların beğenisini kazanmıştır.

Beden 42 - ÇK 48, Beden 44 - ÇK 50, Beden 46 - ÇK 52, Beden 48 - ÇK 54 bedenleri mevcut olan Çift Kaplan 890 Bayan Kaşkorse Korse Külot, Beyaz renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.

Çift Kaplan 890K Bayan Külot tam size/sevdiklerinize göre.
39,90 TL   %71
11,70 TL
Sepete Ekle
Bu üründeki Outlet Fırsat modelleri
Beyaz-Beden 48 - ÇK 54
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün