Popo Şekillendirici Külot Pop-up Estetik Silikonlu Külot Emay 2001

Popo Şekillendirici Külot Pop-up Estetik Silikonlu Külot Emay 2001
Emay 2019 Koleksiyon: Popo Şekillendirici Külot Pop-up Estetik Silikonlu Külot Emay 2001

Bayan külot ürünlerinde, en çok tercih edilen ürünlerin başında Bayan Külot gelmektedir. Sitemizin Bayan Külot kategorisinde beğeniye sunduğumuz tüm ürünler arasından Silikonlu Külotlar çok farklı bir yere sahiptir. Çünkü diğer elbiselerde rahat kullanım imkânı sağlamaktadır. Bayanlar için kalite, şıklık ve konfor en önemli konulardır. Bu yüzden Emay markası bayanların ihtiyaçlarına uygun Silikonlu Külot üretmekte ve bu alanda en kaliteli ve en şık ürünlere sahip olduğunu göstermektedir.Bu bağlamda Silikonlu Külot lar arasında Emay markasının Popo Şekillendirici Külot Pop-up Estetik Silikonlu Külot Emay 2001 modeli özellikle kullanılan malzemelerin doğallık, kalite ve tasarımından dolayı tercih edilmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Emay markasının Popo Şekillendirici Külot Pop-up Estetik Silikonlu Külot Emay 2001 modelini en uygun fiyata sunmaktayız.

Beyaz, Siyah, Ten renk seçeneği\seçenekleri sunan Popo Şekillendirici Külot Pop-up Estetik Silikonlu Külot Emay 2001 için, S-M, M-L, L-XL, XL-XXL bedenleri bulunmaktadır.Emay 2001 Bayan Külot tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Popo Şekillendirici Külot Pop-up Estetik Silikonlu Külot Emay 2001 ürünü faturada "Emay 2001" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.