Sistina 2018 Koleksiyon: Sistina Popo Kaldırıcı Pop Up Korse Silikonlu Külot D-721

Bayan külot ürünlerinde, en çok tercih edilen ürünlerin başında Bayan Külot gelmektedir. Sitemizin Bayan Külot kategorisinde beğeniye sunduğumuz tüm ürünler arasından Silikonlu Külotlar çok farklı bir yere sahiptir. Çünkü diğer elbiselerde rahat kullanım imkânı sağlamaktadır. Bayanlar için kalite, şıklık ve konfor en önemli konulardır. Bu yüzden Sistina markası bayanların ihtiyaçlarına uygun Silikonlu Külot üretmekte ve bu alanda en kaliteli ve en şık ürünlere sahip olduğunu göstermektedir.


%90 Mikrofibre %10 Elastan


Bu bağlamda Silikonlu Külot lar arasında Sistina markasının Sistina Popo Kaldırıcı Pop Up Korse Silikonlu Külot D-721 modeli özellikle kullanılan malzemelerin doğallık, kalite ve tasarımından dolayı tercih edilmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Sistina markasının Sistina Popo Kaldırıcı Pop Up Korse Silikonlu Külot D-721 modelini en uygun fiyata sunmaktayız.

Ten renk seçeneği\seçenekleri sunan Sistina Popo Kaldırıcı Pop Up Korse Silikonlu Külot D-721 için, S, M, L bedenleri bulunmaktadır.Sistina D-721 Bayan Külot tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Sistina Popo Kaldırıcı Pop Up Korse Silikonlu Külot D-721 ürünü faturada "Sistina D-721" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.