Popoyu Büyük Gösteren Silikonlu Külot NBB 1901

Popoyu Büyük Gösteren Silikonlu Külot NBB 1901
NBB 2020 Koleksiyon: Popoyu Büyük Gösteren Silikonlu Külot NBB 1901

Bayan külot ürünlerinde, en çok tercih edilen ürünlerin başında Bayan Külot gelmektedir. Sitemizin Bayan Külot kategorisinde beğeniye sunduğumuz tüm ürünler arasından Silikonlu Külotlar çok farklı bir yere sahiptir. Çünkü diğer elbiselerde rahat kullanım imkânı sağlamaktadır. Bayanlar için kalite, şıklık ve konfor en önemli konulardır. Bu yüzden NBB markası bayanların ihtiyaçlarına uygun Silikonlu Külot üretmekte ve bu alanda en kaliteli ve en şık ürünlere sahip olduğunu göstermektedir.Bu bağlamda Silikonlu Külot lar arasında NBB markasının Popoyu Büyük Gösteren Silikonlu Külot NBB 1901 modeli özellikle kullanılan malzemelerin doğallık, kalite ve tasarımından dolayı tercih edilmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere NBB markasının Popoyu Büyük Gösteren Silikonlu Külot NBB 1901 modelini en uygun fiyata sunmaktayız.

Siyah, Ten renk seçeneği\seçenekleri sunan Popoyu Büyük Gösteren Silikonlu Külot NBB 1901 için, S, M, L bedenleri bulunmaktadır.NBB 1901 Bayan Külot tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Popoyu Büyük Gösteren Silikonlu Külot NBB 1901 ürünü faturada "NBB 1901" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.