Toparlayıcı Külot

, 21 ürün bulduk!

Toparlayıcı Külot

Toparlayıcı külot bayanların severek kullandıkları alt iç giyim ürünlerindendir. Elbise, etek, pantolon modellerinin hepsinin altına giyilebilir. Şekil bozukluğu olan ya da vücut geneline göre kalça boyutunda sorun olan bayanlar tarafından kullanılabilir. Renk çeşitliliği de bulunan bu külot modellerinin en fazla ten rengi ve beyaz renklileri tercih ediliyor.

Rahatlığından ödün vermeden şık olmak isteyen bayanlar toparlayıcı külot modelleri ile bunu sağlayabilirler. Yaşlanma ya da kilo almaya bağlı olarak kalça bölgesinde sarkma meydana gelebilir. Normal külot modelleri bu sarkmaları biraz toparlasa da aşağı doğru eğimli görüntüsünü engelleyemez. Toparlayıcı külot modelleri ile kalça bölgesinin şeklinin toparlanması ve yukarı doğru kaldırılması sağlanır. Bu şekilde dik ve harika görünümlü bir kalçaya sahip olan bayanlar, kendilerine daha fazla güvenerek güzelliklerini ön plana çıkarabilir.

Toparlayıcı özelliği olan külotlar, dar etek, elbise ve pantolon modelleri ile birlikte kullanıldığında etkisi daha fazla olacaktır. Özel olarak tasarlanan toparlayıcı külotlar dar kıyafetler altında izi belli olmayacak şekilde üretilir. Esnek bir yapısı olan bu ürünler, rahatlıkları nedeni ile spor yaparken, vücuda sağladığı güzellik nedeni ile özel günlerde kullanılabilir.

Toparlayıcı külotlar bayanlar tarafından çok tercih edilen ürünler olduğu için renk ve desen seçenekleri de oldukça fazladır. Bu seçenekler arasından sütyen renklerinize ve desenlerine uygun olanları seçebilir, satın alabilirsiniz. Kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerin tamamına İç Giyim Özel sitesi aracılığı ile inceleyebilir, kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.