Transparan Külot

, 14 ürün bulduk!

Transparan Külot

Külot hem kadınların, hem de erkeklerin doğdukları günden ölene dek giydikleri en temel iç giyim unsuru.

Külot cinsel bölgenin sağlıklı olması, mikrop kapmaması için de temiz bir biçimde düzenli olarak giyilmesi gereken bir ürün. Burada önemli olan kişinin kendi bedenine uygun doğru ürünü giymesi gerektiği de unutulmamalı.

Kimi kadınlar külot kullanırken biraz daha hassas davranıyor ve şartlar ne olursa olsun dişiliğinden de ödün vermek istemiyor ki tam da bu kadınlar için üretilen bir ürün var ona da transparan külot adı veriliyor . Bu ürün temelde Polyamide ve Elastane malzemelerinin farklı oranlarda bir araya gelmesinden ağırlıklı olarak üretilen ve tamamen yada kısmen şeffaf olan ürünlerdir.

Transparan külot S, M, L, XL gibi temel bedenlerde üretilir iken XS ve XXL olan bedenler de farklı markalarda karşımıza çıkmıyor değil.

Renk konusu ise tam bir cümbüş her zevke hitap eden bir renk var tüm külotlar kadının dişiliğini daha çok gösterecek olan renkler.

Gelelim bu çok özel ürünlerin modellerine başta tanga olmak üzere slip, boxer, fantezi, taş baskılı, slip dantelli püsküllü taş işlemeli ürünlere de denk gelmek mümkün. Burada da karşımıza çok sayıda seçenek çıkıyor.

Birçok farklı markanın bu alanda yüzlerce değişik seçeneği farklı yaş ve beğeni grubundan insanlara hitap eder durumda.

Fiyatlar ise ürünün özelliğine, markasına, kullanılan malzemeye ve modeline göre farklı farklı olabiliyor.