Paçalı Korse modelleri

, 120 ürün bulduk!
OUTLET Seçenekler
875,13 TL

  Paçalı Korse

  Kendimizi bedenimizi seçemiyoruz ama yine de teknoloji imdadımıza yetişiyor ve karşımıza çok özel kendimiz hem iyi hissetmemizi sağlayacak, hem de istediğimiz kıyafeti giymemizi sağlayacak özel ürünler çıkıyor işte bu formlardan birisi de paçalı korse. Paçalı korseler adından da anlaşılacağı üzere paçalı formda yarım tayt gibi de adlandırılabilecek elbiselerin eteklerin hatta pantolonların altına rahatlıkla giyilebilecek olan bir ürün.

  Üstelik günümüzde öyle ince bir formda yapılıyorlar ki belli bile olmuyorlar.

  Elbette paçalı korseler de kendi içinde alt başlıklara ayrılıyor ve karşımıza çok sayıda seçenek çıkıyor. Bunlardan bazıları şunlar: Dantelli olanlar, uzun paçalılar, lazer kesimler, sıkılaştırıcı formda olanlar, tayt biçiminde yapılanlar, vücut şekillendiriciler, tek kat olanlar, çift kat olanlar, yüksek belli olanlar, şort kesiminde olanlar, fitler, parlak kumaştan üretilenler, dikişsiz olanlar, duble yüksek belliler, organik silikonlular, masaj özellikliler, toparlayıcı yapısı olanlar ve takviyeliler ilk anda söylenebilecek olan ürünler ama elbette çok daha başka alt başlıklar karşımıza çıkabilmekte bu ürün grubunda da.

  Beyaz, siyah, ten paçalı korse grupları içinde karşımıza en çok çıkan renklerdir.

  Beden olarak bakıldığında ise S, M, L, XL en sık kullanılan bedenler olmakla beraber, standart ya da daha büyük olarak üretilenler de vardır.

  Fiyatlar ise kullanılan malzemeye, ürünün özelliğine, markasına, modeline bağlı olarak değişmektedir.