Zayıflatan Korse

, 17 ürün bulduk!

Zayıflatan Korse

Korse kadınların yaşamında son derece özel önem arz eden bir ürün özellikle kilo problemi yaşayanlar için. Bu ürünler içinde en özeli ise zayıflatan korse.

Bu ürünlerin diğer özellikleri ise ürünün yapısına bağlı olarak şu şekilde söylenebilir:

· Karın bölgesini, mideyi, karın bölgesini toparlama ve inceltme

· Basen bölgesini şekillendirme ve inceltme

· Üst bacaklarda incelme etkisi yapar

Bu bölgesini beğenmeyen veya daha güzel görünmesini isteyen kadınlar bu korseyi giyerek kusursuz ve çok daha göz alıcı oluyorlar.

Renk olarak bakıldığında ten rengi ana renk ama bunun dışında diğer renkler de yer yer karşımıza çıkıyor. Beyaz, siyah, hatta kırmızı zayıflatan korse grubunda karşımıza çıkan renkler.

Modeller olarak bakıldığında ise sadece bel kısmı için olanlar olduğu gibi tümden giyilebilen üst giyim ürünü olarak hazırlanan korse tipleri de karşımıza çıkıyor. Ayrıca tayt formunda olan ürünler de vardır.

Tüm bunların yanı sıra bu ürünler özel korse kumaşından yapılmaktadır.

Yine bu ürünler için toparlayıcı, silikonlu olan ürünler de yok değil. Hatta doğum sonrası için özel olarak üretilen korseler de var ki bu ürünler kadınların doğum sonrası kolayca zayıflamalarına ve zayıf görünmelerine olanak veren ürünler.

Beden olarak ise 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52 ağırlıklı olarak görünen bedenler. Bu ürün grubunu tüm yaşlarda ve tüm mevsimlerde kullanmak mümkün.