Korse Atlet

, 35 ürün bulduk!

Korse Atlet

Vücut üst kısmının tamamını kaplayan, fazlalıklarını toparlayan atlet korseler hem bayanlar, hem erkekler tarafından kullanılıyor. Her iki cinsin de zaman zaman ihityaç duyduğu bu özel ürünler, farklı modellerde ve renklerde tasarıma sahiptir. İhtiyaca göre seçim yapılabilecek bu korselerin etkili olabilmesi için kaliteli markalar tarafından uygun kumaş türleri ile üretilmiş olması gerekir.

Bayan atlet korse modelleri arasında en fazla tercih edilenleri askısız ya da ince askılı korselerdir. Göğüs, mide ve göbek kısmında fazlalıkları olan bayanlar atlet korse kullanabilir. Ten rengi, beyaz ve siyah renkleri daha yaygın olan atlet korseler ile birlikte ayrıca atlet kullanımı gerekli değildir. Vücudu tam sardığı için mutlaka esnek yapılı ve cildin nefes almasını sağlayacak şekilde gözenekleri olan kumaşlar ile üretilmelidir. Model seçiminde üst giyim ürününğün modeline mutlaka dikkat edilmeli. İnce askılı ya da askısız bluz, elbiselerin altına askıları olmayan atlet korseler giyilmelidir.

Atlet korse iç organların yoğunlukta olduğu beden üst kısmını tamamen sarar. Bu nedenle çok uzun süre aralıksız olarak kullanılmaması gerekir. Geceleri yatarken ya da evde dinlenirken korselerin çıkarılması vücut kan akışının dengesinin bozulmaması için gereklidir.

Bayanlar için özel iç giyim ürünleri ve vücut şekillendiricilerin satışının yapıldığı icgiyimozel.com adresinde, atlet korse modellerini de bulabilirsiniz. Kategori, renk ve beden seçeneklerini girerek kritere göre arama yapabilir, sitemiz aracılığı ile kendinize en uygun ürünleri tek bir ekranda görebilirsiniz.