Tüm ürünlerde haftasonu özel Anında %10 İndirim

Etek Korse

, 3 model bulduk!

Etek Korse

Etek korse vücut hatlarından şikayetçi bayanların kullanabilecekleri korse türlerinden biridir. Adından da anlaşılacağı gibi etek şeklinde gelen modellerdir. Elbise ya da eteklerin altında vücudun daha şekilli görünmesi için tercih edilir. Her beden ölçüsüne uygun olarak üretimi yapılır ve kolay bir şekilde farklı mağazalarda bulunabilir.

Etek korse modelleri rahat kullanımlarından dolayı günlük hayatta da bayanların çok kullandıkları ürünlerdir. Uzun süreli kullanımlarda her ne kadar vücudu rahatsız etmese de sıkıştırma nedeni ile genel kan akışını yavaşlatır. Genel kan akışında yavaşlama meydana gelmesi, vücutta farklı rahatsızlıklar ya da görüntü bozukluklarına neden olabilir. Güzel bir vücut görüntüsü elde etmeye çalışırken sorun yaşamamak için etek korselerin en fazla 8 saat aralıksız olarak kullanılması gerekir. Bazı bayanlar korseleri sürekli kullanarak beden ölçülerinin incelmesini sağlamaya çalışır. Bunu yaparken mutlaka süreye dikkat edilmesi ve uyurken korselerin çıkarılması gerekir.

Etek şeklindeki korseler, mide, göbek ve kalça bölgesindeki şekil bozuklukları için kullanılabilir. Dar etek ya da elbiselerin altına giyildiğinde daha kıvrımlı ve daha kadınsı vücut hatlarına sahip olmayı sağlar. Yazın ince kumaşlı elbiseler ile ya da özel gecelerde taşlı, pullu abiye kıyafetler ile birlikte kullanılabilir.

Etek korse kullanımında dikkatli olunduğunda genel olarak sorun yaşanmamaktadır. Korselerin uzun süre kullanılması ve bozulmaması için mutlaka üzerinde yazan yıkama, saklama talimatlarına uygun uygulama yapılması gerekir. Siz de bu hoş korselerden satın almak isterseniz, icgiyimozel.com adresinden farklı ürünlere göz atabilir, vücudunuza uygun ürünleri satın alarak harika vücut ölçülerine sahip olabilirsiniz.