Jüpon

, 45 model bulduk!

Jüpon

Her ne kadar iç giyim denilince akla gelen ürünler atlet, külot, sutyen gibi ürünler olsa da çok daha az kullanımı olsa bile kadınların gündelik yaşamında son derece büyük önem taşıyan bayan jüpon ürünlerini de unutmamak gerekiyor.

Jüponlar kadınların giydikleri elbiselerin, eteklerin altından giyilen iç giyim ürünler. Özellikle içini belli etme olasılığı olan kumaşlardan yapılan ürünler giyildiğinde kişinin iç kısmının belli olmaması için kullanılıyorlar. Bunun yanı sıra tene yapışma olasılığı olan giysiler ile de hem kış hem yaz kullanılabilen ürünler bunlar. Çok bol olmayacak ve hareket kabiliyetini engellemeyecek biçimde üretiliyor ve her yaşta bir kere alındıktan sonra kullanılabilen evladiyelik olan ürünler.

S, M, L, XL en çok karşımıza çıkan bedenler ama bazı markalarda daha büyük veya daha küçük olan bedenler de karşımıza çıkıyor.

Beyaz, siyah, ten ağırlıklı olarak kullanılan renkler.

Penye, pamuk, saten, koton gibi malzemeler ise en çok kullanılanlar.

Diz üstü, boydan, mini, ya da maksi kullanılan bayan jüpon boyları. Yırtmaçlı ya da yırtmaçsız olan modeller de karşımıza çıkıyor. Silikonlu olanlar ise çok daha başka bir güzellikte. Kenarı dantelli olanlar ise adeta tam bir klasik ve her yaşta herkes tarafından kullanılabiliyor.

Kadın giyiminin zamansız ve yaşsız olan bu ürününde fiyatlar benzer ürünler de olduğu gibi ürünün özelliğine, markasına, modeline bağlı olarak değişiyor.