Elbise Korse

Özel gece ve davetlerde giymek için büyük bir hevesle satın alınan elbiselerin tam modelini belli etmesi için vücut hatlarının kusursuz olması gerekir. Vücut hatlarının kusurlarını kapatmak ve daha şekilli bir vücut görüntüsü için özel korseler kullanılabilir. Bu özel korseler arasındaki elbise korseler tek parça giyim ürünleri ile birlikte kullanılabilecek en uygun modellerdir.

Elbise korse, farklı modelleri olan bir üründür. Göğüs, mide, göbek, kalça ve basenlerdeki fazlalıkları kapatmak, toparlamak için kullanılır. Kilo verme aşamasında düzenli kullanım ile vücudun daha rahat şekil almasını sağlar. Ancak çok uzun süre aralıksız olarak kullanılmaması gerekir. Genel olarak 8 ila 10 saat arasında aralıksız kullanım süresi vardır. Daha sonrasında korsenin çıkarılması, en az 2-3 saat kadar vücudun rahat etmesi sağlanmalıdır. Gerekli ise daha sonra yeniden elbise korseler takılabilir.

Bayanlar için özel elbise korseler, tıpkı elbise modellerinde olduğu gibi çeşitliliğe sahiptir. İnce askılı, kalın askılı, askısız, straplez, göğüs oyuğu dekolteli modelleri en fazla tercih edilenleridir. Elbise korse modeli seçerken giyilecek elbisenin modeli ile uyumlu olmasına dikkat edilmeli. Aksi halde korsenin elbise altından görünmesi söz konusu olabilir.

En beğenilen markaların iç giyim ürünlerine yer verilen sitemizde farklı özelliklere sahip elbise korse modellerini de bulabilirsiniz. Kaliteyi uygun fiyat avantajları ile icgiyimozel.com'da bulabilir, kısa sürede güvenli alışveriş imkanı ile yepyeni korsenize kavuşabilirsiniz.