Body Korse

, 49 ürün bulduk!

Body Korse

İster özel bir günde, ister iş hayatında, isterse de günlük yaşamında her bayanın isteğidir kusursuz görünmek... Saç modeli, rengi, makyajı, giyim ürünleri kadar bayanların vücut ölçüleri de bir güzellik kriteri olarak karşımıza çıkıyor. Kimi bayan kendi imkanları ile ya da özel çalışmalar ile vücutlarını şekillendirirken, kimi bayanlar bunun için sadece ek giyim ürünleri kullanırlar. Body korse modelleri bayanların istedikleri vücut şekline ulaşmasını sağlayan ürünlerin başında gelmektedir.

Body korse yani başka bir deyişle vücut korsesi, vücudun tamamını kaplayan bir üründür. Bu ürünün doğru seçilmesi ve kullanımındaki püf noktalarına dikkat edilmesi ile muhteşem vücut hatlarına sahip olunabiliyor. Göğüs, mide, göbek, kalça ve basenlerdeki fazlalıkların yarattığı kusurları ortadan kaldırmak için etkili ürünlerdir. Dantelli, pencereli, tüllü, fileli gibi farklı çeşitleri vardır. Bu farklı çeşitlerin kullanım alanları da birbirinden farklıdır. İhtiyaca göre her bayan vücut korsesini kendisi seçmeli, tamamen vücut ölçüleri ile uyumlu ürünleri kullanmalıdır.

Düzenli olarak body korse kullanmak bedenin 1-2 beden kadar incelmesine destek olur. Ancak incelmeye çalışırken sağlık sorunları yaşamamak için 8-10 saatten fazla bu korselerin kullanılmaması, uzun süreli kullanımlardan sonra 2-3 saat kadar vücudun rahat bırakılması gereklidir. Bu önemli noktanın dışında beden ölçülerine uygun korselerin kullanılması da önemlidir. Küçük bedenli korseler üzerinize olsa bile uzun süreli kullanımda aşırı sıkmaya neden olabilir ve bu da başta nefes almayı engellemek olmak üzere çok sayıda sağlık sorunlarına neden olabilir.