Çıtçıtlı Body

, 212 model bulduk!

  Çıtçıtlı Body

  Badi gündelik yaşamda bir girdi tam girdi yaşamımıza zira oldukça rahat kullanımı olan ve gece gündüz giyilebilen her tarz olarak kombinlenebilen ürünler.

  Çıtçıtlı body ise özellikle düşük bel giyilen giysilerde kadınların adeta kurtarıcısı ve insanların her ortamda çok daha rahat edebilmelerine olanak veren çok özel giysiler. Üstelik her yaşta ve her ortamda.

  Temel çıtçıtlı body ürün modelleri şunlardır: Kolsuz, tam balıkçı, yarım balıkçı, dantel yaka, uzun kollu, japone kollu, termal, kısa kollu, v yaka, ip askılı, kalın askılı, dikişsiz, spor, cross fit, fantezi, sporcu model, straplez, hamileler için olan, transparan, geniş askılı, agrafli, simli olanlar en sık görülen modellerdir.

  Desen olarak bakıldığında lepoar, çiçek gibi desenler karşımıza çıkmaktadır ama düz olanlar da elbette mevcuttur.

  Tüm bunların yanı sıra baktığımız zaman hem iç giyim, hem dış giyim ürünü olarak kullanılabilecek olan çok sayıda çeşit vardır ve hepsi birbirinden özeldir.

  Beden olarak ise S, M, L, XL sürekli karşımıza çıkan bedenlerdir. Renk alanında siyah ve beyaz en sık kullanılan renkler olmakla beraber kırmızı, pembe, yeşil gibi renkler de karşımıza çıkar ve tabi diğer renkler de.

  Viskon, penye, kumaş, polyamid, saten, koton ve elbette dantel ağırlıklı olarak kullanılan materyallerdir.

  Fiyat olarak baktığımızda ise ürünün markasına, özelliğine, modeline ve üretici firmasına göre fiyatlar değişiklik arz eder.