Termal Atlet

, 8 ürün bulduk!

Termal Atlet

İç giyim ürünleri ten ile direkt temas eden ürünlerdir. Bu nedenle seçimlerinde kumaşların sağlıklı olmasına dikkat edilmesi gerekir. Termal atletler bu konuda tercih edilebilecek en ideal atlet çeşitleridir. Değişik modelleri bulunan bu ürünler kışın en soğuk günlerinde sımsıcak kalmak için tercih edilebilir.

Termal atlet, ilk bakışta normal atletler gibi görünür. Termal kumaş özelliği ilk bakışta anlaşılmayan bu ürünler, genelde el ile dokunulduğunda özelliğinin farkına varılır. Farklı modelleri vardır ve üzerine giyilecek üst giyim parçası ile uyumlu olmasına dikkat edilmesi gerekir. Model seçiminde dış giyim ürünü modeli baz alınmalı, üste giyilen parça altndan atletin çıkmasına engel olunmalıdır.

Normal atlet yerine termal atlet kullanımı kış ayları için daha sağlıklıdır. Kişinin kendi vücut ısısının dışarı çıkmamasını sağlayan bu özel kumaş, ayrıca terleme durumunda kısa sürede teri dış tabakaya aktarıp ıslaklığı önler. Bu da terleme sonucunda ortaya çıkabilecek sağlık sorunlarını önler.

Kısa kollu, ip askılı, V yaka, yuvarlak yaka, dantelli ya da güpür detaylı renk seçenekli termal atlet modelleri online alışveriş imkanı ile icgiyimozel.com adresinde yeni sahiplerini bekliyor. Sevdiğiniz markaların trend ürünlerini akıllı arama motoru ile kısa sürede bulabilir, detaylı inceleme yaparak satın alabilirsiniz. Her keseye, her zevke ve her ihtiyaca uygun termal atlet modellerine bu kategori altından ulaşabilirsiniz.